Ładowanie Wydarzenia

« Starsze komentarze

  • To event minęło.

Targi Paperworld 2019

Styczeń 26 @ 09:00 - Styczeń 29 @ 18:00

Targi Paperworld logo

Targi Paperworld 2019 odbędą się w dniach 26- 29 stycznia we Frankfurcie nad Menem i stanowić będą doskonałą okazję, by zaznajomić się z aktualnymi trendami i produktami z branży papierniczej. W przestrzeni Messe Frankfurt możemy spodziewać się ponad 1600 wystawców z 60 krajów, co potwierdza rozmach i pozycję tego wydarzenia. Prezentacje wyposażenia dla biur będą miały miejsce aż na siedmiu poziomach przeznaczonych do tego celu hal.
Targi Paperworld 2019 sprzyjają nowym kontaktom biznesowym i pozwalają dokonać szybkiego przeglądu technologicznych i produktowych nowinek w segmencie papierniczo-biurowo-szkolnym. W hali 3.0 swój asortyment zaprezentują producenci oferujący wyposażenie dla biur. W hali 4.0 przewidziano miejsce dla firm specjalizujących się w przyborach szkolnych i piśmienniczych. Materiały eksploatacyjne i akcesoria do drukarek zostały w tej edycji targów przeniesione z hali 6.0 do hali 5.1.

Chętnie poruszanym tematem podczas międzynarodowego wydarzenia będą innowacyjne sposoby wyposażania i urządzania biur firmowych. W hali 3.0 C51 pod hasłem „Elastyczność” odbędzie się cykl wystaw i wykładów obejmujących tematykę biur na miarę XXI wieku. Na szczególną uwagę zasługują także spotkania w ramach Paperworld Trends, mające na celu prezentację panujących trendów. W hali 3.1 F10 architektki ze studia Bora.Herke.Palmisano przedstawią nowinki ze świata sztuki, mody i architektury w kontekście potrzeb osób związanych z branżą piśmienniczo- biurową. Pokaz specjalny „Mr. Books&Mrs. Paper” skierowany do przedstawicieli branży księgarskiej będzie miał miejsce w hali 3.1 C80. Jego tematem będą sposoby zwiększania sprzedaży produktów piśmienniczych i papierniczych.

Wystawa „Oriental Culture” w hali 3.1 A11 stworzy szansę na zapoznanie się z dalekowschodnimi i tradycyjnymi wyrobami.
Targi Paperworld 2019 we Frankfurcie nad Menem od lat zrzeszają w jednym miejscu osoby związane w branżą. Udostępnione przestrzenie tworzą miejsce spotkań dla handlowców i hurtowników. Hale 1.1 i 1.2 oraz Forum 0 zostały przeznaczone dla wystawców oferujących produkty papiernicze, artykuły piśmiennicze i biurowe dla poszczególnych dystrybutorów.

Szczegóły

Start:
Styczeń 26 @ 09:00
Koniec:
Styczeń 29 @ 18:00
Strona internetowa:

Miejsce

Messe Frankfurt am Main
Ludwig-Erhard-Anlage 1,60327
Frankfurt am Main,Niemcy
+ Google Map

Szczegóły

Start:
Styczeń 26 @ 09:00
Koniec:
Styczeń 29 @ 18:00
Strona internetowa:

Miejsce

Messe Frankfurt am Main
Ludwig-Erhard-Anlage 1,60327
Frankfurt am Main,Niemcy
+ Google Map