facebook view
Alveus logo

Artykuły powiązane z marką Alveus

Złoto w łazience

Alveus – ekskluzywna armatura kuchenna

Ekskluzywna armatura kuchenna Alveus doskonale łączy w sobie innowacyjność i funkcjonalność. Marka dba, by oferowane produkty, spełniały potrzeby współczesnego użytkownika kuchennych, stylowo urządzonych wnętrz. Producent posiada w swoich kolekcjach między innymi zlewozmywaki, okapy kuchenne, systemy odpływowe oraz baterie.
Armaturę kuchenną Alveus cechuje trwałość i solidność, a jej twórców, troska o środowisko. Różnorodne wzornictwo sprawia, że w bogatej ofercie marki łatwo znaleźć produkty zarówno dla nowoczesnej i minimalistycznej, jak i eleganckiej kuchni. Nie bez powodu Alveus zajmuje czołową pozycję wśród producentów armatury na polskim rynku. Elementy wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, w tym stali nierdzewnej.
Projektant marki – Krzysztof Konopelski, stawia na ergonomiczne i estetyczne projekty, udowadniając, że armatura kuchenna Alveus, może poza swą podstawową funkcją, także zdobić pomieszczenie i podkreślać jego charakter.

Poszukujesz świeżego designu i innowacyjnych rozwiązań? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Produkty marki Alveus