facebook view
Nomon meble zegary

Artykuły powiązane z marką Nomon

Eleganckie meble

Nomon meble i zegary

Marka Nomon wywodzi się z Hiszpanii, gdzie wykreowano niepowtarzalną i unikatową kolekcję zegarów oraz mebli. Firma Nomon tworzy swoje produkty z niezwykła dbałością o szczegóły, które możemy podziwiać w całej Europie. Celem marki jest tworzenie unikalnych elementów zapewniających komfort w naszym codziennym życiu. Połączenie funkcjonalności i wysokiej jakości estetycznej sprawia, że produkty Nomon komponują się z każdym wnętrzem mieszkalnym, gabinetem, hotelem oraz restauracją. Technologia, kreatywność i projektowanie to trzy filary wspierające firmę czego efektem są produkowane ręcznie zegary oaz meble o awangardowym wyglądzie. Minimalizm zostaje ocieplony słojami drewna. Klasyczna forma zegara zostaje zespojona ze ścianą, dzięki czemu wnętrze staje się bardziej nowoczesne. To tylko kilka przykładów jak w projektach firmy harmonijnie łączą się kontrasty.

Kolekcja zegarów ma na celu przywrócenie dawnego znaczenia zegara we wnętrzu, który kiedyś był oznaką luksusu, nobilitacji i eleganckiego wnętrza. W dobie elektroniki i mierzenia czasu różnymi innymi przedmiotami umyka nam jak piękną ozdobą wnętrz może być zegar ścienny.

Poszukujesz świeżego designu i innowacyjnych rozwiązań? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.