Architekci i projektanci krajobrazu

Architekci i projektanci krajobrazu skupieni w gronie naszych profesjonalistów to osoby, które posiadają fundamentalną wiedzę z zakresu projektowania zielonej przestrzeni. Dogłębna znajomość swojej specjalności oraz wpisywanie jej w szeroki kontekst współczesnych uwarunkowań kulturowych pozwala na kształtowanie krajobrazu będącego jednocześnie przestrzenią życiową człowieka.
W estetycznym aspekcie architektura przestrzeni stawiana jest na równi ze sztuką. Architekci i projektanci krajobrazu to rzeźbiarze przestrzeni. Biegłe operowanie szatą rośliną, posługiwanie się elementami wodnymi i obiektami architektonicznymi pozwala na komponowanie harmonijnej i wyjątkowej całości wizualnej oraz funkcjonalnej.
Domeną kreatorów zielonej przestrzeni jest znajomość historii i teorii sztuki ogrodowej, obowiązujących kanonów stylistycznych, innowacyjnych technik oraz metod planowania przestrzennego. Unikalne projekty są przede wszystkim efektem pasji i kreatywności profesjonalistów, dla których natura stanowi fundament oraz niewyczerpalne źródło inspiracji.