facebook view

Sicis – ekskluzywne płytki i mozaiki dekoracyjne

Marka Sicis powstała w 1987 roku. Jej głównym celem stała się aktualizacja znanej od tysięcy lat sztuki wytwarzania mozaik dekoracyjnych. Unowocześniona i dostosowana do wymogów współczesnego konesera, forma, zdaje się odpowiedzią na potrzebę tworzenia wysublimowanej oprawy przestrzeni. Współczesne wnętrze można ozdobić aktualnymi wzorami i ponadczasowymi motywami. W ofercie producenta królują niezwykle efektowne kompozycje zarówno dla wielbicieli elegancji, jak i ekstrawagancji. Włoski lider w swoich katalogach prezentuje mozaiki Sicis wykonywane ze szkła barwionego w specjalnym preparatach, a także mozaiki ozdobne wytwarzane z kamienia, platyny, metalu i złote desenie dla miłośników prawdziwie kunsztownych dekoracji.

Kolekcje, które na nowo interpretują artyzm i piękno wzoru

Markę cechuje strategia rozwoju oparta na wprowadzaniu autorskich, unikalnych kolekcji ekskluzywnych mozaik. Te przywodzą na myśl artystyczne kompozycje, które zachwycają kunsztem, feerią barw i doskonałością formy. Z twórczą swobodą można wykorzystać je w reprezentacyjnych salonach, łazienkach, holach. Kreatywne szklane mozaiki sprawdzą się idealnie także do oprawy przestrzeni przeznaczonej na domowy, luksusowy basen. Podobnie wnętrza ekskluzywnych restauracji i hoteli – dzięki pięknu bajecznie dekorowanego szkła zyskają na prawdziwie pałacowym i wykwintnym stylu.

Sicis – marka, która łączy wysoki standard rzemiosła z najnowocześniejszą technologią

Włoska firma postawiła na tradycyjne rzemiosło i z czasem przekształciła manufakturę w nowoczesną, prężnie rozwijającą się markę o innowacyjnych metodach produkcji. Na swoją renomę pracuje od lat, dlatego dziś może pochwalić się uznaniem w branży i realizacją wielu projektów komercyjnych nie tylko we Włoszech, ale także między innymi we Francji, Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Stanach Zjednoczonych. Mistrzowie sztuki włoskiej dokładają wszelkich starań, by mozaiki Sicis wzbudzały podziw i zachwyt na całym świecie. Ostatecznie szklane, wielkoformatowe kompozycje, to nie jedyne co marka może zaproponować koneserom. W ofercie pojawiły się także inspirujące obrazy (Sicis Art Gallery), mozaikowe dywany, biżuteria, meble. Kolekcje przygotowywane są przez prawdziwych pasjonatów wzornictwa, artystów i wykwalifikowanych rzemieślników w wyjątkowym miejscu na mapie Włoch – Rawennie.

Sicis

Poszukujesz świeżego designu i innowacyjnych rozwiązań? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Realizacje marki Sicis