facebook view
Terzani lampy oświetlenie logo
  • Terzani luksusowe lampy

Terzani luksusowe lampy

Terzani na nowo definiuje sposób projektowania i produkcji luksusowego oświetlenia. Dzięki eksperymentom z nowymi metodami produkcji i futurystycznymi pomysłami stał się znany z projektów wykorzystujących rzeźbę, światło, cień i ruch do przekształcania przestrzeni.

Te ręcznie wytwarzane lampy powstają na styku sztuki, luksusu i designu. Zgodnie z tradycją rzemieślniczą Terzaniego, każda „rzeźba świetlna” nadal wykorzystuje tradycyjne metody obróbki szkła i metalu, a także przywiązuje wagę do każdego etapu produkcji.
Terzani – ekskluzywne lampy

Projekty ekskluzywnego oświetlania powstają dzięki dialogowi z jednymi z najbardziej znanych projektantów na świecie. Terzani ma zaszczyt współpracować z tak utalentowanymi artystami, jak Dodo Arlsan, Barlas Baylar, Jean-François Crochet, Nicolas Terzani, Nigel Coates, Maurizio Galante, Christian Lava, Studio 14, Draw, Simone Micheli, Franziska Hinze, Stefano Papi & Saviz Yaghmai i manyothers.

Od samego początku Terzani zawsze postrzegała estetykę jako sposób interpretacji piękna naturalnego i artystycznego. Powstała we Florencji we Włoszech, kolebce renesansu, firma kierowała się kreatywnymi inwokacjami magicznego miasta. Słowo „estetyka” pochodzi od greckiego „aisthesis”, co oznacza odczuwanie, a ściślej wiedzę wytworzoną za pomocą zmysłów. Patrząc na wzór Terzani, można wyczuć, jak jego światło czaruje otaczającą przestrzeń. To coś więcej niż tylko praktyczny, użyteczny design, to estetyka reprezentująca nowoczesne i artystyczne piękno poprzez zastosowanie designu i innowacyjnych technologii.

Poszukujesz świeżego designu i innowacyjnych rozwiązań? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.