facebook view
Vondom logo
  • Vondom donice meble hotelowe

Vondom donice i meble zewnętrzne

Kultura projektowania jest kluczem sukcesu marki Vondom. To właśnie on napędza założycieli firmy do tworzenia oryginalnych kolekcji donic i mebli zewnętrznych, które nadają przestrzeniom prywatnym oraz komercyjnym nowego wymiaru. Firma Vondom słynie z tworzenia unikatowego dialogu między środowiskiem a formą. Donice i meble zewnętrzne Vondom przekształcają przestrzeń w atmosferę przepełnioną modernistycznym przepychem.

Vondom – „Nasz projekt ma znaczenie”

Firma poszukuje najlepszych ambasadorów ducha Vondom. Dla marki projektują znani wizjonerzy świata designu i architekci z całego świata, ponieważ nie ma skąd pochodzą. Liczy się ich pasja do kształtów, kultury i awangardy. Dlatego firma podjęła się współpracy z takimi projektantami jak: Fabio Novembre, Stefano Giovannoni, Eugeni Quitllet, Ora Ïto, Ross Lovegrove, Karim Rashid, Javier Mariscal.

Upowszechnianie kultury projektowania

Firma Vondom prowadzi badania oraz wprowadza innowacje w celu opracowania technologii o wysokiej precyzji produkcji, cechującym się zrównoważonym doborem materiałów. Szacunek dla środowiska to jeden z głównych filarów idei tworzenia marki Vondom.

Poszukujesz świeżego designu i innowacyjnych rozwiązań? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.