Bover oferuje niezwykłe lampy o unikalnym wzornictwie. Marka powstała w 1996 roku. Geometryczne kształty i funkcjonalne rozwiązania sprawiają, że produkty z linii wspaniale sprawdzają się w nowoczesnych, ergonomicznych przestrzeniach dedykowanych miłośnikom jakości, komfortu i luksusu. Nazwa nawiązuje do nazwiska założycielki – Joany Bover.

Bover Lighting to lampy wyraziste, odważne, ekstrawaganckie. Producent stawia na design oryginalny, ale i minimalistyczny, doskonale odpowiadający gustowi współczesnego estety i konesera wyjątkowych przedmiotów. Bover kolekcje wpisują się w aktualne trendy, ale zachowują swój własny, indywidualny charakter.

Oświetlenie wyróżnia się na rynku – geometryczna prostota idzie tu w parze z unikatowym pomysłem. W efekcie powstają lampy designerskie, bardzo nowoczesne, idealne do przestrzeni zaaranżowanych w stylu modern, industrialnym, eklektycznym.

W ofercie Bover Lights można znaleźć modele o prywatnym i komercyjnym przeznaczeniu. Lampy znajdą zastosowanie w kuchni – nad stołem i nad wyspą, w salonach, jadalniach, holach. Bover producent posiada w swoich liniach także klosze doskonale nadające się do stosowania na zewnątrz – w ogrodach, na balkonach i tarasach. Lampy pięknie komponują się z bryłą współczesnych budynków i zielonymi krajobrazami. Organiczne kształty inspirowane przyrodą dopełniają otoczenie.

Innowacyjne systemy oświetlenia pozwalają kreować aranżacje nieszablonowe i efektowne. To rozwiązania dostosowane do pomieszczeń o komercyjnym przeznaczeniu – znajdą zastosowanie w lokalach restauracyjnych, biurach, galeriach sztuki, salonach handlowych i ekskluzywnych butikach.

Oświetlenie design wspaniale realizuje strategię producenta, by zachować lokalne, barcelońskie akcenty i jednocześnie idealnie odpowiadać na potrzeby globalnego rynku. To pozwala marce zyskiwać rozpoznawalność na całym świecie i promować katalońskie wzornictwo.