zimowe ozdoby wnrzętrz

Zimowe ozdoby do domu – z wizytą w pałacu Królowej Śniegu

Rozkoszne zimowe ozdoby, dom otulony zapachem piernika, uśmiechy od ucha do ucha i szaleńcza pogoń za prezentami w towarzystwie Georga Michaela.
Chociaż za oknem pogoda płata nam figle, a biały puch jest jedynie legendą dzieciństwa- brokat, cekiny i szkło przywrócą nam garść najpiękniejszych wspomnień, ubierając nasz dom w oprószoną srebrem szatę Królowej Śniegu.

dekoracje wnętrzŹródło: www.dicasdaerica.com.br/page/53

dekoarcje wnętrzŹródło: www.darlingdoodlesdesign.com/2012/11/winter-white-wreath.html

zimowe dekoracjeŹródło: brittanywhicker.blogspot.com/2011/12/white-christmas.html

zimowe ozdoby we wnętrzuŹródło: kithung.net/beautiful-white-christmas-trees-ideas/shabby-chic-white-christmas-tree-also-cool-curtain

Kramy z marzeniami

Świąteczne zakupy wrosły w tradycję jak coroczne oglądanie przygód Kevina. Kuszące wystawy hipnotyzują ferią barw, a splendor i blichtr wylewają się miękko ze sklepowych witryn. Bum na tą modę przyszedł oczywiście z Zachodu, jednak tylko w Niemczech spotkamy najpiękniejsze bożonarodzeniowe stragany, oferujące zimowe ozdoby oraz inne „cuda, wianki”.

zimowe ozdobyŹródło: www.wallpedes.com/p/13307

W Lipsku i Monachium już w listopadzie unosi się zapach prażonych migdałów i grzanego wina. W Bremie można spróbować lukrowanych pierników, w Saksonii „stollen”- bakaliowego ciasta.
Na rynku w Dreźnie drewniane zabawki tylko czekają, żeby „wskoczyć” do gwiazdkowego worka, a światła weimarskich ulic przeglądają się w szklanych precjozach z Lauscha.

dodatki we wnętrzuŹródło: talesfromthebasement.wordpress.com

Zimowe ozdoby – czas szronu i srebra

Święta to czas usprawiedliwień, dlatego na bok należy odłożyć tabele kalorii i nie liczyć się z niczym. To jedyny moment, kiedy nadmiar i przepych nie są tematem tabu. Jeśli tęsknimy za mroźnym krajobrazem, namalujmy sobie własny. Na chwilę stańmy się stylistami i zaprojektujmy baśniową scenerię. Mieniące się kryształki, iskrzące paciorki, srebrny pył? Niech nasze wnętrze błyszczy jak betlejemska gwiazda!

Zimowe ozdoby nakrapiane płatkami śniegu, białoskrzydłe anioły, lodowe sople, oszronione girlandy i muślinowe wstążki. Światełka i świecidełka… cieszmy się nimi także w karnawale.

zimowe ozdoby wnrzętrzŹródło: www.pinterest.com/apomposo/christmas-decorwww.pinterest.com/foodforthough/santa-baby

dekoracje wnętrzŹródło: quadradohome.com/blog/?p=892

zimowe ozdoby we wnętrzachŹródło: www.fastaanytimelock.com/christmas-table-setting-ideas-arhitektura.html

zimowe ozdoby do domuŹródło: upil.my.id/wedding-cookie-table-uk

zimowe ozdoby w domuŹródło: imgkid.com/white-vintage-sofa.shtml

zimowe ozdoby we wnętrzuŹródło: izeko.hubpages.com/hub/Christmas-Tree-Decorating-Ideas-and-Themes

Dodaj komentarz