Ekskluzywny gabinet – aranżacja

Gabinety domowe – home office „pod ręką”

Designerski trailer

Sensacyjny thriller „Autor widmo”, Romana Polańskiego, powtórzył sukces „Chinatown” i został doceniony nie tylko za ambitną „reżyserkę” oraz dreszczyk w klimatach Hitchcocka. Wysmakowana scenografia ekskluzywnej willi predestynowała film do tytuł najbardziej designerskiej produkcji 2010 roku.

Jak przystało na przykładnego pisarza- tytułowy Ghostwriter ma pióro, plik rękopisów i oczywiście własną świątynię dumania, czyli osobisty gabinet. Dekoratorzy zadbali o to, żeby nie zabrakło odpowiedniej porcji wyśmienitego designu, stąd meble marki Walter Knoll, fotele Normana Fostera czy kultowe krzesło biurowe FK duńskiego architekta Jørgena Kastholma. Dominującym materiałem jest beton architektoniczny, który wzorowo komponuje się z chłodnym kamieniem i chromowanymi akcentami.

Autor widmoŹródło: calflyn.com/2013/09

Autor widmo1Źródło: www.behance.net/gallery/3983271/Ghost-writers-office

Gabinety domowe- luksusowa ergonomia

Aranżując własne biuro możemy położyć nacisk na „wysokie C”, pokuśmy się więc o designerskie gadżety i meble spod egidy producentów elitarnego grona. Odrobina snobizmu nikomu nie zaszkodzi… Przecież nie wiemy, kto zaszczyci nas na domowej audiencji, być może przyjdzie nam planować strategie firmy z klientem o szczególnym poczuciu estetyki. Poczęstujmy go odpowiednią dawką wyśmienitego designu!

Styl modern classic – Smania

Gabinety domowe Smania mimo, że prezentują zupełnie skrajną stylistykę są utrzymane w konwencji exclusive. Od dawna wiadomo, jakie standardy reprezentuje etykieta „made in Italy”.

„Kontrasty wyzwalają wielkie emocje”, a modernistyczno-nowoczesny image pobudzi je podwójnie. Salonowa elegancja i nonszalancka moderna- takie połączenie musi inspirować.

Elegancki gabinet - styl modern classicPrzejdź do projektu

Styl kolonialny – Smania

Gabinet globtrotera. Styl kolonialny ma wyjątkową właściwość utrwalania wspomnień dalekich podróży. Kolory ziemi i egzotyczne dekoracje- bardzo wskazane.

Kolonialny gabinetPrzejdź do projektu

Styl nowoczesny – Smania

Barwa caffè latte odmieniona przez wszystkie odcienie. Stanowcze formy, interesujące gadżety i awangardowe akcenty- nowoczesność jak malowana.

Luksusowy gabinetPrzejdź do projektu

Styl klasyczny- PIK Studio

Klasyk crème de la crème … dla łagodnej kolorystyki przeciwwagą są „ciężkie”, solidne meble. Bardzo nobliwa estetyka.

Klasyczny gabinet w bieliPrzejdź do projektu

Styl art deco – Wirchomski

Art deco ma w sobie coś z manieryczności francuskiej socjety i dworskiej gustowności. Salonowy styl zachwyca jak wnętrze luksusowego Bentley’a.

Gabinet art decoPrzejdź do projektu

Styl nowoczesny – Wirchomski

Domowe biuro w klimatach podniebnych apartamentów Manhattanu. Pięknie wybarwiony orzech włoski dowodzi, że drewno posiada ponadczasową estetykę.

Nowoczesne meble do gabinetuPrzejdź do projektu

Styl nowoczesny – Formativ

Klimat tradycyjnego XIX- wiecznego biura w zmodernizowanej sylwetce. Kamień, naturalna skóra i palony orzech w rolach głównych.

Ekskluzywny gabinet – aranżacjaPrzejdź do projektu

Styl nowoczesny – Minimoo

Ergonomia udomowiona. Wnętrze dla perfekcjonisty- wszystko „pod linijkę”.

Domowa pracowniaPrzejdź do projektu

Styl nowoczesny – Studio LOKO

Alfabet nowoczesności. Futurystyczny design mebli sugeruje, że nie trzeba wszystkiego odczytywać dosłownie.

Duży gabinet w domuPrzejdź do projektu

Styl minimalistyczny – Pracownia Architektoniczna USZOK

Minimal- oszczędna forma, wyraźna treść. Wisienką na torcie są sugestywne dekory.

Domowe biuroPrzejdź do projektu

 

Dodaj komentarz