domowa siłownia - styl angielski

Zobacz produkty do domowej siłowni:

No products found which match your selection.

Domowa siłownia stanowi doskonały sposób inwestycji we własne zdrowie, bo przecież „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Częstym problemem pojawiającym się w przypadku tego pomieszczenia jest odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. Każdy element musi posiadać określone miejsce, aby ułatwić użytkowanie- tu problematyczna jest zazwyczaj mała siłownia. Kolejnym problem jest połączenie funkcjonalności z atrakcyjnym wyglądem wnętrza. Treningi na siłowni znajdującej się w dobrze zaaranżowanym pomieszczeniu, zwiększa motywację oraz skupienie użytkownika na zadaniu. Często brakuje nam pomysłu, aby połączyć te dwie istotne składowe.
Siłownia w domu to doskonały pomysł, kiedy szybkie tempo życia i masa obowiązków powodują, że podróż do publicznej siłowni to niełatwa misja. Trening przy większym audytorium nie jest też komfortowy. Żeby wysiłek fizyczny był miarodajny potrzeba pełnego skupienia. Gdzie najlepiej osiąga się taki stan? Oczywiście w przestrzeni własnego domu. A jak urządzić siłownię w domu ? Na to pytanie mamy wiele odpowiedzi.
Teraz wystarczy zdecydować, które wnętrze będzie „bazą” naszej aranżacji. Konieczne jest maksimum swobody- od tego należy wyjść. W samodzielnej siłowni mamy szerokie pole aranżacyjne, bo w takim przypadku stylistyka jest dowolna. Inaczej ma się sprawa, kiedy siłownia domowa ma zostać „podpięta” pod inne pomieszczenie. Jeśli nie chcemy wydzielać na ten cel kolejnego pomieszczenia, siłownia połączona z gabinetem, salonem, a nawet sypialnią zaprezentuje się bardzo interesująco.
Warto zwrócić uwagę na wyposażenie, nie tylko pod względem funkcjonalnym, ale i estetycznym. O jego wyjątkowość dbają też renomowani projektanci. Antonio Citterio zaprojektował oprawę stylistyczną linii Personal dla firmy Technogym, która swoje sprzęty dedykuje również domowej siłowni.
Dodatkowo wszystkie urządzenia są naszpikowane technologią, więc niczego im nie brakuje. Każdy z nich ma kilkunastocalowy ekran, który pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym. Podczas treningu można posłuchać ulubionej muzyki, obejrzeć film albo sprawdzić pocztę. Zabierz na siłownię wszystko, co lubisz!
Jak urządzić siłownię w domu ? Co kupić do domowej siłowni? Jeśli zależy Ci na wysokim profesjonalizmie, skorzystaj z usług naszych projektantów. Życzymy powodzenia!