wejście - styl klasyczny

Zobacz produkty do wejścia:

Wejście – jest wizytówką i zaproszeniem do Twojego domu, dlatego należy poświęcić mu trochę uwagi. Ładne wejście do domu potrafi urozmaicić bryłę budynku oraz wyraźnie wyeksponować jego styl.
Wejście frontowe do domu wyznacza granice i strzeże Twojej absolutnej prywatności, ale jako główny element frontonu powinny stanowić też dopełnienie stylu całej bryły. Do domu w stylu angielskim poprowadzi ozdobne wejście z drzwiami w wiktoriańskiej estetyce – z „judaszem” i mosiężną kołatką. Dom w stylu modern otworzą surowe stalowe drzwi ze szklanym bulajem i równie nowoczesnym wiatrołapem. Do rustykalnego domu – koniecznie z gankiem, który zdobią liczne donice i kwiaty – wejście do domu prowadzi przez solidne, stare skrzypiące wrota z mosiężnymi okuciami.
W dalekowschodniej filozofii Feng shui wejście do budynku odgrywa bardzo istotną rolę – aby szczęście mogło do nas trafić, należy zadbać nawet o drogę prowadzącą do domu. W bloku nie mamy szerokiego pola do popisu, ale wejście do domu jednorodzinnego możemy dopracować w najmniejszym szczególe i postarać się, aby dróżka prowadząca do domu była zadbana. Dobry przepływ pozytywnej energii chi gwarantuje ścieżka w kształcie lekkiego łuku, nigdy prosta.

Piękne wejście do domu reprezentuje Twój styl. Przemyśl swój wybór, bo przecież wiążesz się z nim na lata. Podejrzyj pomysły profesjonalnych projektantów, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie.