facebook view
Meble Walter Knoll HomeSquare

Walter Knoll meble

Marka ekskluzywnych mebli Walter Knoll zachwyca niekonwencjonalnym wzornictwem już od ponad 150 lat. Niezależnie od wymaganego stylu oferta mebli Walter Knoll odnajdzie się w zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych stylizacjach wnętrz. Tajemnica sukcesu marki tkwi w najwyższej dbałości o jakość materiałów, precyzji ręcznego wykonania oraz współpracy z najbardziej znanymi nazwiskami w świecie designu. Dzięki tym elementom możliwe jest uzyskanie niezwykłego komfortu i wieloletniej trwałości produktów.

Dla marki Walter Knoll projektowali między innymi: Ben van Berkel, Trix & Robert Haussmann, Jørgen Kastholm & Preben Fabricius, Wolfgang C. R. Mezger, Toan Nguyen, Arno Votteler, Sadi & Neptun Ozis i wiele innych.

Meble Walter Knoll zostały wyróżnione wieloma nagrodami:
Red Dot Award: Product Design 2017 za product Oki Table; Wallpaper Design Award 2017 za produkt 375 Sofa; Good Design Award 2016 za produkt Fishnet Chair; Interior Innovation Award 2016 za produkt Votteler; German Design Award 2016 za produkty Healey Lounge, Votteler, Tama oraz Joco Stone; Red Dot Award Product Design 2016 za produkt Isanka Chair oraz wiele innych w latach 1999-2015.

Poszukujesz świeżego designu i innowacyjnych rozwiązań? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Artykuły powiązane z marką Walter Knoll

Walter Knoll I saloni 2017 Hola Design