Zdalne sterowanie domem

Zdalne sterowanie domem – innowacja to słowo klucz w inteligentnym domu

Nowoczesny dom nie może istnieć bez nowoczesnej technologii. Jeszcze nigdy dostęp do innowacyjnych rozwiązań dla domu, nie był tak powszechnie dostępny i osiągalny jak dziś. Polacy pokochali nowoczesne systemy ogrzewania, nawadniania, zabezpieczania mienia i tak zwane systemy inteligentnego domu. Niestety nie każdy inteligentny dom można nazwać innowacyjnym. Wielu ich producentów najzwyczajniej nie nadąża z integracją nowinek pojawiających się na rynku, a sam system niestety często ma niewiele wspólnego z inteligencją.

System Fibaro – zdalne sterowanie domem

System Fibaro to ultranowoczesny i innowacyjny system domowej automatyki na świecie. Fibaro od samego początku projektowano tak, aby umożliwiał obsługę nowoczesnych urządzeń, które dopiero pojawią się w przyszłości – nieznanych dziś inteligentnych systemów oświetlenia, ogrzewania i instalacji elektrycznych, sterowania ogrzewaniem, a także instalacji systemów alarmowych czołowych producentów na świecie. Dzięki wprowadzonym do systemu czwartej generacji „pluginom”, w centrali Home Center II integracja zupełnie nowych i dopiero co zaprezentowanych urządzeń, to tylko kilka kliknięć! Zdalne sterowanie domem
Źródło: Fibaro

Fibaro to niespotykana dotychczas jakość i solidność instalacji godnej miana innowacyjnego rozwiązania XXI wieku. System ten jest nie tylko rozwiązaniem dostępnym na każdą kieszeń, ale przede wszystkim możliwym do zamontowania w domu lub mieszkaniu na dowolnym etapie budowy – a nawet we w pełni wykończonych pomieszczeniach. Łatwość instalacji, montażu i demontażu daje zasadność instalacji nawet w wynajmowanym mieszkaniu lub domu. Wszystko za sprawą niezwykle bezpiecznej i stabilnej w działaniu, bezprzewodowej technologii komunikacji Z-Wave. To ona pozwoliła na zaprojektowanie i wyprodukowanie modułów wykonawczych mniejszych od pudełka zapałek oraz sensorów zasilanych bateryjnie, które pozwalają na długą pracę – nawet przez kilka lat na jednej baterii. Ponadto, nowoczesny design urządzeń systemu idealnie dopasuje się do wnętrza Twojego domu. Inteligentny dom
Źródło: Fibaro

Naszym domem zarządzamy z poziomu urządzeń, bez których dzisiaj już nikt nie wyobraża sobie życia – smartfonu, tabletu i komputera. Jako, że przynajmniej jedno z nich towarzyszy nam każdego dnia niemal bez przerwy, również nasz dom mamy zawsze „pod ręką” i pod kontrolą. System Fibaro umożliwia inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, nawadnianiem ogrodu, roletami, żaluzjami i bramami garażowymi oraz wszelkimi urządzeniami elektrycznymi, w tym sprzętami RTV i AGD. Również zdalnie. Zdalne sterowanie domem
Źródło: Fibaro

Fibaro ułatwi Ci wykonywanie wielu codziennych czynności. Całe mnóstwo z nich wykona nawet całkowicie za Ciebie, bez żadnej interwencji z Twojej strony.

zdjecia1-
Źródło: Fibaro

Tak proste, a jakże ważne czynności, jak zapalanie światła na podjeździe wieczorem i gaszenie w nocy, zamykanie rolet i okien kiedy wychodzisz do pracy, będą realizowane przez Fibaro w chwili, kiedy najbardziej będziesz tego potrzebował. Przygotowanie domu na Twój powrót to tylko jeden ze scenariuszy, które mogą być realizowane. Wystarczy, że go uruchomisz, a już nigdy nie będziesz musiał przejmować się tym czy brama garażowa otworzy się gdy tylko do niej podjedziesz, czy włączą się potrzebne światła i urządzenia elektryczne, a także jaką temperaturą przywita Cię Twój dom. Ilekroć postawisz nogę za progiem, ujrzysz niesamowicie współpracującą ze sobą w każdym detalu instalację, która bezszelestnie i zawsze na czas, będzie gotowa na Twój powrót i zapewnienie wszelkich wygód i poczucia bezpieczeństwa.

Zdalne sterowanie domem
Źródło: Fibaro

Inteligentny dom Fibaro to instalacja, która z definicji ma ułatwiać codzienne życie, ale również czynić je dla Ciebie lepszym. Czym jednak byłby nowoczesny i komfortowy dom bez zapewnienia Ci maksimum bezpieczeństwa? Z Fibaro nie tylko zadbasz o wygodę i ciepły dom dla siebie i najbliższych, ale przede wszystkim sprawisz, że już najprostsza instalacja, pozwoli zapewnić Ci wysokim poziom bezpieczeństwa dla jego mieszkańców. Fibaro zostało wyposażone w niezwykle zaawansowany panel do zarządzania domowym bezpieczeństwem. Pozwala on na wykrycie najczęstszych zagrożeń jak pożar, zadymienie, otwarte i niezabezpieczone okna oraz drzwi, zalania i usterki hydrauliczne czy zapobiegnie zerwaniu markiz w wietrzny dzień. System Fibaro to także idealne wsparcie dla Twojej domowej instalacji alarmowej. Ogromna baza współpracujących systemów alarmowych, która na bieżąco jest uaktualniana o nowe modele central, pozwala nie tylko zwiększyć bezpieczeństwo Twojego mienia, ale również wykorzystywać infrastrukturę instalacyjną automatyki, w ochronie Twojego dobytku i bliskich. Tylko taki system, mający tak bogatą funkcjonalność, można nazwać innowacyjnym i prawdziwie inteligentnym domem.

run
Źródło: Fibaro

Fibaro to system innowacyjny i zawsze gotowy na współpracę z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi w branży budowlanej. Duża uniwersalność w dobrze urządzeń sterowanych prądem, za sprawą małych inteligentnych modułów Fibaro sprawia, że system dostępny dziś jest gotowy na integrację z urządzeniami jutra!

Dodaj komentarz