Ładowanie Wydarzenia

« Starsze komentarze

  • To event minęło.

Targi Ambiente 2020

7 lutego @ 08:00 - 11 lutego @ 17:00

Ambiente 2018 Messe Frankfurt

Ambiente 2017 Living Ambiente Frankfurt

Targów Ambiente, a właściwie Międzynarodowych Targów Dóbr Konsumpcyjnych we Frankfurcie nad Menem, nie trzeba nikomu przedstawiać. Ambiente Trends 2020 odbędą się pod hasłem „Tradycja spotyka innowację”, a prezentowane będą trendy w wystroju wnętrz… przyszłości.

Targi, na których przyszłość staje się teraźniejszością: rok 2020 wygląda dobrze. Zobacz, co dzieje się na wiodących światowych targach towarów konsumpcyjnych. Ekscytujące perspektywy otwierają się dla wystawców, cechujących najnowszymi osiągnięciami na rynku i we wzornictwie.

Zagadnienia kształtujące branżę skupiają się we Frankfurcie. Ambiente to najważniejsza platforma poznawania rynku wnętrzarskiego oraz globalne miejsce spotkań w celu pozyskania nowych kontaktów. Znajdziesz tutaj szeroką gamę produktów i najbardziej kompleksowy przegląd branży wnętrzarskiej.

Podczas targów Ambiente 2020 będzie można skorzystać z oprowadzania lub posłuchać wykładów prowadzonych przez pracownie, które pogłębią wspomniane wyżej tematy. Targi Ambiente Trends uzupełnia katalog z próbkami kolorów i materiałów, dzięki czemu sprzedawcy uzyskają cenne inspiracje na nadchodzący rok.

Targi Ambiente 2020

Najmodniejsze nakrycia stołowe trendy inspiracje

Najmodniejsze nakrycie stołu – trendy

/
Najmodniejsze nakrycie stołu: motyw natury, kolorowy miks i, naturalnie, wariacje na temat białej porcelany – zobaczcie sami.
Lampy z papieru Charlot & Cie

Lampy z papieru. Bajeczne instalacje Charlot & Cie

/
Lampy z papieru przyciągnęły nasz wzrok na tegorocznych targach Ambiente. O bajkowych, nierealnych kreacjach z papieru opowiedział nam sam artysta, Charles Macaire.
Ambiente 2018 Karmnik dla motyli w ogrodzie

Ambiente 2018: Top 5 produktowych nowości

/
Ambiente 2018 obfitowało we wrażenia. Udało nam się wybrać pięć rzeczy, które zrobiły na nas największe wrażenie. Który z tych produktów podoba wam się najbardziej?
Ambiente 2018 trendy

Ambiente 2018: fotorelacja z targów

/
Tegoroczne targi we Frankfurcie już za nami. Zapraszamy do obejrzenia Ambiente 2018 w obiektywie.
Nagrody Plagiarius

Nagrody Plagiarius, czyli antynagrody świata producentów

/
Nagrody Plagiarius wręczane są co roku podczas targów dóbr konsumpcyjnych Ambiente we Frankfurcie, jednak mają niewiele wspólnego z nagrodą w tradycyjnym znaczeniu tego słowa…
Trendy Ambiente 2018 Modest Regenerations

Ambiente 2018: nowe trendy pod patronatem Holandii

/
Statystyki z zeszłorocznej edycji dają do myślenia: 4.460 firm z 94 krajów. 140.963 odwiedzających ze 154 państw. Targi Ambiente to najważniejsze wydarzenie w roku.
Designerskie trendy 2016

Najpopularniejsze trendy w designie - Ambiente

/
Frankfurckie targi Ambiente 2017 wystartowały! To doskonała okazja żeby zapoznać się z obowiązującymi trendami i odkryć nietuzinkowe wnętrza. Zobacz jak wyglądały w poprzednim roku.
Ambiente living 2017 sustainably inspiring Janice Kirkpatrick

Janice Kirkpatrick - kustosz dobrego stylu na Ambiente 2017

/
Targi Ambiente 2017 pod okiem Janice Kirkpatrick, zapowiadają się znakomicie! Tym razem, głównym krajem partnerskim wydarzenia będzie Wielka Brytania.
Ambiente 2017 Dining Targi Frankfurt 2017

Targi Frankfurt 2017 - największe targi wyposażenia wnętrz i dekoracji w Europie

/
Messe Frankfurt, szerzej znany pod nazwą Targi Frankfurt, to jeden z największych na świecie organizatorów targów branżowych.
Targi Ambiente

Targi Ambiente 2015 - Trendy, wzory i kolory!

/
Największe międzynarodowe targi we Frankfurcie. Ambiente 2015 - targi dekoracji i wyposażenia wnętrz. Wystawa największych producentów. Targi Frankfurt.
Styl lat 60. we wnętrzach

Polskie wzornictwo powojenne uwodzi młody design

/
Nowa kolekcja ceramiki bolesławieckiej inspirowana modą lat 60. Najnowsze produkty młodych polskich projektantów. Stylizacja stołu. Polskie wzornictwo.

Szczegóły

Start:
7 lutego @ 08:00
Koniec:
11 lutego @ 17:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:

Miejsce

Messe Frankfurt am Main
Ludwig-Erhard-Anlage 1,60327
Frankfurt am Main, Niemcy
+ Google Map

Szczegóły

Start:
7 lutego @ 08:00
Koniec:
11 lutego @ 17:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:

Miejsce

Messe Frankfurt am Main
Ludwig-Erhard-Anlage 1,60327
Frankfurt am Main, Niemcy
+ Google Map