Ładowanie Wydarzenia

« Starsze komentarze

Targi Ambiente 2019

Luty 8 @ 08:00 - Luty 12 @ 17:00

Ambiente 2018 Messe Frankfurt

Ambiente 2017 Living Ambiente Frankfurt

Targów Ambiente, a właściwie Międzynarodowych Targów Dóbr Konsumpcyjnych we Frankfurcie nad Menem, nie trzeba nikomu przedstawiać. Ambiente Trends 2018 odbędą się pod hasłem „Tradycja spotyka innowację”, a prezentowane będą trendy w wystroju wnętrz… przyszłości.

Tropieniem trendów w designie, sztuce i architekturze dla targów Ambiente 2018 zajmuje się specjalne Trend Bureau, które za motyw przewodni obrało „Fusion, Link and Connection”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „Synteza, Ogniwo, Związek”. W tym roku targi Ambiente Trends skupią się na przedmiotach codziennego użytku, produktach manufaktury, zrównoważonym rozwoju i obiektach, które mają szansę zdać test czasu i odnaleźć się także w niedalekiej przyszłości. Trend Bureau wyszczególniło cztery kierunki tematyczne: Modest Regenerations (‘nieśmiałe regeneracje’), Colourful Intentions (‘wielobarwne intencje’), Technological Emotions (‘technologiczne emocje’) i Opulent Narrations (‘bujne intencje’). Już same nazwy mocno działają na wyobraźnię, tym bardziej będziemy oczekiwać tego samego od wystawców.

Podczas targów Ambiente 2018 będzie można skorzystać z oprowadzania lub posłuchać wykładów prowadzonych przez pracownie, które pogłębią wspomniane wyżej tematy. Każdego dnia targów o 11:30 i 14:30 Annetta Palmisano z Trend Bureau poprowadzi prezentację z cyklu Ambiente Academy, podając przykłady projektów jutra. Targi Ambiente Trends uzupełnia katalog z próbkami kolorów i materiałów, dzięki czemu sprzedawcy uzyskają cenne inspiracje na nadchodzący rok.

Targi Ambiente

Najmodniejsze nakrycia stołowe trendy inspiracje

Najmodniejsze nakrycie stołu – trendy

Najmodniejsze nakrycie stołu: motyw natury, kolorowy miks i, naturalnie, wariacje na temat białej porcelany – zobaczcie sami.
Lampy z papieru Charlot & Cie

Lampy z papieru. Bajeczne instalacje Charlot & Cie

Lampy z papieru przyciągnęły nasz wzrok na tegorocznych targach Ambiente. O bajkowych, nierealnych kreacjach z papieru opowiedział nam sam artysta, Charles Macaire.
Ambiente 2018 Karmnik dla motyli w ogrodzie

Ambiente 2018: Top 5 produktowych nowości

Ambiente 2018 obfitowało we wrażenia. Udało nam się wybrać pięć rzeczy, które zrobiły na nas największe wrażenie. Który z tych produktów podoba wam się najbardziej?
Ambiente 2018 trendy

Ambiente 2018: fotorelacja z targów

Tegoroczne targi we Frankfurcie już za nami. Zapraszamy do obejrzenia Ambiente 2018 w obiektywie.
Nagrody Plagiarius

Nagrody Plagiarius, czyli antynagrody świata producentów

Nagrody Plagiarius wręczane są co roku podczas targów dóbr konsumpcyjnych Ambiente we Frankfurcie, jednak mają niewiele wspólnego z nagrodą w tradycyjnym znaczeniu tego słowa…
Trendy Ambiente 2018 Modest Regenerations

Ambiente 2018: nowe trendy pod patronatem Holandii

Statystyki z zeszłorocznej edycji dają do myślenia: 4.460 firm z 94 krajów. 140.963 odwiedzających ze 154 państw. Targi Ambiente to najważniejsze wydarzenie w roku.
Designerskie trendy 2016

Najpopularniejsze trendy w designie - Ambiente

Frankfurckie targi Ambiente 2017 wystartowały! To doskonała okazja żeby zapoznać się z obowiązującymi trendami i odkryć nietuzinkowe wnętrza. Zobacz jak wyglądały w poprzednim roku.
Ambiente living 2017 sustainably inspiring Janice Kirkpatrick

Janice Kirkpatrick - kustosz dobrego stylu na Ambiente 2017

Targi Ambiente 2017 pod okiem Janice Kirkpatrick, zapowiadają się znakomicie! Tym razem, głównym krajem partnerskim wydarzenia będzie Wielka Brytania.
Ambiente 2017 Dining Targi Frankfurt 2017

Targi Frankfurt 2017 - największe targi wyposażenia wnętrz i dekoracji w Europie

Messe Frankfurt, szerzej znany pod nazwą Targi Frankfurt, to jeden z największych na świecie organizatorów targów branżowych.
Targi Ambiente

Targi Ambiente 2015 - Trendy, wzory i kolory!

/
Największe międzynarodowe targi we Frankfurcie. Ambiente 2015 - targi dekoracji i wyposażenia wnętrz. Wystawa największych producentów. Targi Frankfurt.
Styl lat 60. we wnętrzach

Polskie wzornictwo powojenne uwodzi młody design

/
Nowa kolekcja ceramiki bolesławieckiej inspirowana modą lat 60. Najnowsze produkty młodych polskich projektantów. Stylizacja stołu. Polskie wzornictwo.

Szczegóły

Start:
Luty 8 @ 08:00
Koniec:
Luty 12 @ 17:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:

Miejsce

Messe Frankfurt am Main
Ludwig-Erhard-Anlage 1,60327
Frankfurt am Main,Niemcy
+ Google Map

Szczegóły

Start:
Luty 8 @ 08:00
Koniec:
Luty 12 @ 17:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:

Miejsce

Messe Frankfurt am Main
Ludwig-Erhard-Anlage 1,60327
Frankfurt am Main,Niemcy
+ Google Map