Aleksandra i DawidAleksandra & David Architekture Design

Aleksandra i David – Architektura i Design

Aleksandra i David – Architektura i Design to polsko-francuskie atelier projektowe stworzone przez Aleksandrę Piasecką oraz Davida Bongiovanni.

Wspólna pracownia to miejsce, gdzie oboje realizują swoje pasje do architektury i designu. Wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych biurach projektowych pozwala im spełniać najbardziej wymagające wizje klientów.

Aleksandra i David posiadają odmienne spojrzenie twórcze, dzięki temu wzajemnie się uzupełniają. Różne perspektywy projektowania generują kreatywny i niepowtarzalny styl, stworzonych przez nich obiektów oraz przestrzeni.

Pracownia Aleksandra i David – Architektura i Design realizuje projekty obejmujące architekturę budynków oraz wnętrz, obiekty komercyjne, projektowanie krajobrazu oraz wzornictwo przemysłowe. Współpraca polega na kompleksowej ofercie obejmującej tworzenie koncepcji, projektu budowlanego, wykonawczego oraz nadzór autorski podczas realizacji.

Aleksandra i David działają wspólnie z zaufanym sztabem inżynierów oraz firmami budowlanymi, co zapewnia najwyższy poziom profesjonalizmu.

Siedziba pracowni mieści się w Warszawie i Paryżu, z czym wiąże się możliwość realizowania projektów na terenie całej Europy.

Aleksandra i David – Architektura i Design

 

ZOBACZ REALIZACJE