Anna Koszela Architekt wnętrz - projekty wnętrzProjektowanie wnetrz - Anna Koszela

Anna Koszela

W Pracowni Projektowania Wnętrz Anny Koszeli, w świecie doskonałej funkcji i pięknej formy, powstają autorskie kompozycje wnętrz przemyślane w najdrobniejszym detalu. Nie ma w nich miejsca na najmniejszy przypadek, choć lekkość zestawiania ze sobą elementów kontrastujących nieustannie zaskakuje. Charakterystyczna „Harmonia przeciwieństw” stała się DNA pracowni i jej wyróżnikiem na polskiej mapie projektowej.

Anna Koszela i jej kreatywny zespół uwielbiają beztroską zabawę fakturami, kolorami i szlachetnymi materiałami. W jej projektach wyraziście pobrzmiewają echa pofabrycznych wnętrz z rodzinnej Łodzi, ocieplone nutą artyzmu projektowanych na zamówienie mebli, czy z wyczuciem dobranych dodatków. Nowoczesne stoi ramię w ramię z vintage, a stare, rustykalne drewno doskonale czuje się w towarzystwie szczotkowanej stali. Projektantka lubi mówić o swoich projektach „szyte na miarę”, bo nie ma w nich miejscach na kalkę i powstają w odpowiedzi na precyzyjnie zidentyfikowane potrzeby klienta.

Szczególne miejsce zajmuje sztuka, która w projektach Anny Koszeli jest mile widzianym gościem, a zarazem receptą na sztampę i bezduszny minimalizm. Architektka prowadzi autorską galerię, która otacza mecenatem zdolnych malarzy, grafików czy fotografów. Regularnie odwiedza również aukcje sztuki i pchle targi w poszukiwaniu inspiracji i dekoracji do swoich projektów.

Pracownia Anny Koszeli na przestrzeni kilkanaście lat zrealizowała kilkaset projektów wnętrz prywatnych i komercyjnych w Polsce, Szwajcarii, Niemczech czy Izraelu. Ich wspólnym mianownikiem jest oryginalne wzornictwo, wysokiej klasy materiały oraz wyjątkowa atmosfera współpracy podczas aranżacji domowych przestrzeni. Pracownia dysponuje grupą profesjonalnych partnerów z zakresu dekoracji i wykończenia wnętrz. Dzięki temu Klient może liczyć nie tylko na przygotowanie koncepcji wizualnej wnętrza, projektów wykonawczych, ale również kompleksowe doradztwo w jego realizacji.

Anna Koszela

 

ZOBACZ REALIZACJE