Architekci Łosiak i SiwiakArchitekci Łosiak Siwiak - logo

Architekci Łosiak Siwiak

Architekci Łosia Siwiak jest autorską pracownią projektową,  stworzoną w 2000 roku przez dwóch architektów: Rafała Łosiaka i Bartłomieja Siwiaka. Już na początku swojej kariery obaj panowie wykazywali nowatorskie podejście do architektury, przejawiające się w wielu projektach obejmujących nie tylko wnętrza mieszkalne, ale również te wchodzące w obszar użyteczności publicznej.

Bardzo precyzyjnie określony program pozwala na płynną współpracę zarówno z klientem indywidualnym, jak i komercyjnym. Pracownia Architekci Łosia Siwiak dąży do osiągnięcia przez swoich klientów satysfakcji. Opierając swoje projekty o niebanalne rozwiązania, sugerując się prostymi i funkcjonalnymi formami, najnowszą technologią oraz trendami pozostającymi w zgodzie z tradycyjnymi ideałami architektury i ekologią, konstruują przestrzeń odpowiadającą potrzebom współczesnego człowieka.

Pracownia Architekci Łosia Siwiak współpracuje z profesjonalnym i wykwalifikowanym sztabem fachowców, umożliwia kompleksową obsługę na wszystkich etapach realizacyjnych.

Architekci Łosiak Siwiak

 

ZOBACZ REALIZACJE