facebook view
Brühl logo

Brühl meble

Firma Brühl meble to niemiecki producent nowoczesnych, funkcjonalnych i designerskich, sof, kanap, narożników, leżanek wykonywanych z najwyższej jakości skóry oraz najpopularniejszych tkanin. Najważniejsze cechy mebli z kolekcji Brühl to różnorodność, niepowtarzalność, funkcjonalność, wysoka jakość, design.

Misja marki Brühl to projektowanie nowoczesnych siedzisk, które odpowiadają wymogom współczesnego stylu życia. Kanapy, fotele i krzesła Brühl cechuje różnorodna stylistyka oraz wyjątkowa trwałość i dbałość o środowisko, która doprowadziła do przyznania firmie, jako pierwszemu niemieckiemu producentowi mebli, tytułu ‘Blue Angel’. Wyróżnia on przedsiębiorstwa, które w szczególny sposób przyczyniają się do dbania o środowisko naturalne.

W ofercie firmy kierowanej przez Dyrektor Kreatywną Kati Meyer-Brühl znajduje się wiele innowacyjnych modeli, od inspirowanych naturą, dekoracyjnych wzorów, po minimalistyczne projekty. Każde rozwiązanie powstało w wyniku procesu technologicznych poszukiwań, dzięki któremu jest ono unikatowe, oryginalne i ponadczasowe. Dodatkowo, kolekcje można ze sobą łączyć. Propozycje wnętrz od Brühl zwróciły na siebie uwagę podczas międzynarodowych targów meblowych w Kolonii, Mediolanie, Wiedniu, Amsterdamie i Moskwie, a także zdobyły liczne nagrody za najlepszy design zarówno w Niemczech, jak i na arenie międzynarodowej.

Poszukujesz świeżego designu i innowacyjnych rozwiązań? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Zobacz realizacje z produktami Brühl meble