O&O European Design Luksusowe wnętrzaO&O European Design

O&O European Design

O&O European Design to jedna z najbardziej renomowanych polskich pracowni projektowania wnętrz oraz designu, której prace są od wielu lat wyznacznikiem poziomu oraz punktem odniesienia na polu projektowania wnętrz premium w Polsce.

Prace tworzone przez Panów Olko kojarzą się z najwyższą jakością i dbałością o detal na poziomie nieustępującym uznanym projektantom światowym, o czym świadczy między innymi wielokrotna współpraca z projektantami takimi jak Jacques Garcia, Anoushka Hempel, Karl Lagerfeld czy Zaha Hadid.
Dzięki ścisłej współpracy z najlepszymi rzemieślnikami w Polsce i w Europie, pracownia wypracowała standardy wykonawcze pozwalające na osiągnięcie wyjątkowych na skalę polską efektów.

Realizacje pracowni znajdziemy na całym świecie- w Stanach Zjednoczonych, Francji, Anglii, Rosji, na Ukrainie- wszędzie tam gdzie chcieliby tego nasi klienci, realizacje w najdalszych punktach świata nie są dla pracowni problemem.

O&O European Design zrealizowało ponad 30 projektów samolotów i helikopterów dla indywidualnych klientów.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma O &O European Design oferuje segmentację usług- od poziomu premium gdzie każdy najdrobniejszy element, detal ,mebel jest specjalnie projektowany i personalizowany na potrzeby klienta, przez poziom typowy charakteryzujący się krótkim terminem realizacji z zachowaniem najwyższych standardów pracowni.
Pracownia wykonuje również projekty wnętrz biurowych a miarą sukcesu w tej dziedzinie jest zadowolenie klientów, pozytywny wpływ na wizerunek firmy oraz liczne nagrody otrzymane przez pracownię.

O&O European Design stworzyli i prowadzą bracia Wiesław i Marek Olko.

Głównym projektantem jest Wiesław Olko – scenograf, który tworzył dla największych scen operowych i teatralnych. Dzisiaj to przede wszystkim autor wnętrz realizowanych w przestrzeniach prywatnych i komercyjnych. Został wyróżniony wieloma prestiżowymi nagrodami. Jako koneser sztuki w swoich projektach łączy klasykę ze współczesnym designem.

Marek Olko posiada doświadczenie wykładowcy akademickiego, producenta muzycznego i filmowego. Reprezentuje firmę w relacjach biznesowych. W przeszłości pilot, od ponad 15 lat, nadzoruje projekty awiacyjne prowadzone przez O&O.

Warto zaznaczyć fakt że na stronie pracowni prezentowane są tylko zdjęcia zrealizowanych wnętrz a nie wizualizacje.

ZOBACZ REALIZACJE