Comdesign Monika KomorowskaMonika Komorowska-Czacharowska

Comdesign

Zajmuję się projektowaniem wnętrz od 2007 roku. Mam na swoim koncie projekty zarówno wielu luksusowych willi, jak również małych, a trudnych do zaaranżowania mieszkań. Jestem otwarta na różnorodne style i koncepcje, gdyż przede wszystkim mam na względzie wymagania Inwestora. Pragnęłam, aby na rynku pojawiła się firma, która stawi czoło indywidualnym i bardzo wyśrubowanym potrzebom każdego z Klientów.

Przestrzeń, w której mieszkasz to Twoja prywatna strefa, gdzie masz się czuć komfortowo. To Twoje drugie ja, odzwierciedlenie Twojej duszy. To ma być wnętrze, w którym czujesz się najlepiej, a ja mam spełniać rolę doskonałego przewodnika w buszu miliona możliwości. Zajmuję się obsługą inwestycji od koncepcji, poprzez wizualizację i projekt, aż do nadzoru realizacji. W oparciu o wiedzę i doświadczenie tworzę projekt, który ma wychodzić na wprost Twoim oczekiwaniom, ale jednocześnie ma stanowić niepowtarzalną jakość.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi na stworzenie wyselekcjonowanej sieci kooperantów, począwszy od wykonawców i specjalistów w różnych branżach, poprzez sprawdzonych współpracowników, zawsze wykonujących swoją pracę na najwyższym poziomie, aż po producentów i dystrybutorów.

Comdesign – Monika Komorowska-Czacharowska

 

ZOBACZ REALIZACJE