Architektura wnętrzDesign Me Too - architektura wnętrz

Design Me Too

Zadaniem pracowni Design Me Too jest projektowanie wnętrz użyteczności publicznej, prywatnych, jak i mebli na indywidualne życzenie klienta.
Pracownia specjalizuje się w tworzeniu wnętrz w nowoczesnym stylu, cechujących się elegancją i prostotą formy. Priorytet stanowią komfort połączony z funkcjonalnością wnętrza. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, co ułatwia dostosowanie jego oczekiwań i potrzeb do obecnych możliwości finansowych.

„Walory wnętrza wydobywamy poprzez użycie koloru, światła, proporcji, doboru materiałów, wyszukanych faktur, które same w sobie stanowią dekorację.” Zespół Design Me Too nigdy nie zatrzymuje się w miejscu. Dokłada wszelkich starań w poszukiwaniu niespotykanych inspiracji oraz nowatorskich i ponadczasowych rozwiązań, dzięki czemu aranżacje wnętrz zaskakują niecodzienną formą. Specjalizuje się również w doradztwie dotyczącym doboru odpowiednich materiałów wykończeniowych oraz mebli.

Style z którymi Design Me Too odczuwa szczególne powiązanie to nasycony światłem styl skandynawski, elegancja w stylu włoskim oraz styl francuski, upajający romantyzmem.
Pasja to coś nieuchwytnego, co znajduje ujście jedynie w pracy z pełnym poświęceniem. Projektowanie wnętrz to największa pasja pracowni Design Me Too, dzięki czemu osiągnięcie postawionych wyzwań jest tylko kwestią czasu.

„Projektowanie wnętrz to nasza największa pasja. Wychodzimy z założenia, że architekt wnętrz to inwestycja w komfort życia, a także w wartość nieruchomości.”
Profesjonalne wykształcenie w zespołu Design Me Too stanowi gwarant niepowtarzalnych zestawień stylistycznych.

Design Me Too

 

ZOBACZ REALIZACJE