Profesjonaliści - aranżacja wnętrzProjektowanie wnętrz

Formativ – indywidualne projekty wnętrz

Zespół Formativ to gdyńscy architekci i absolwenci Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, od 2003 roku oferujemy profesjonalne i generalne wykonanie każdego wnętrza. Założycielami są Katarzyna i Michał Dudko. Wszystkie wnętrza są indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta oraz funkcji jakie mają spełniać.

„Zespół, którym kierujemy to grono profesjonalistów, zarówno w dziedzinie projektowania, jak i wykańczania wnętrz. Jako architekci czynnie uczestniczymy we wszystkich etapach powstawania wnętrza począwszy od opracowania szczegółowego projektu w naszej pracowni, poprzez dopracowanie najdrobniejszych detali w fazie produkcji, do ustawienia pieczołowicie dobranych dekoracji. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za prowadzoną inwestycję do chwili zakończenia i przekazania jej zadowolonemu inwestorowi.”

Realizacje pracowni formativ wyróżnia funkcjonalność połączona z ponadczasowością. Priorytet stanowi zadowolenie klientów, dlatego tworzone wnętrza wyróżniają oryginalnością oraz indywidualnym charakterem.

„Nie pozostajemy obojętni wobec nurtów designerskich i bieżących trendów. Wykorzystujemy najnowocześniejsze propozycje branży wyposażenia wnętrz w zakresie jakości i funkcjonalności. Nasze projekty są owocem doświadczenia, pasji, wiedzy oraz współpracy z wykwalifikowanymi podwykonawcami.”

Formativ – Kasia i Michał Dudko wraz z zespołem

 

ZOBACZ REALIZACJE