Projektant wnętrz Jacek TrycJacek Tryc pracownia projektowa tryc.pl

Jacek Tryc

Jacek Tryc to architekt z ponad piętnastoletnim stażem.Oprócz projektowania wnętrz jego kolejna pasja to stolarstwo, dlatego obecnie skupia się również na projektowaniu i wykonywaniu mebli. Bliskie jest mu wzornictwo przemysłowe oraz polski design.

Jacek Tryc interesuje się również sztuką papieru- orgiami, modelarstwem kartonowym, konstruowaniem makiet i latających modeli.
Interdyscyplinarna wiedza oraz bogate doświadczenie w pracy architekta pozwala na tworzenie przestrzeni o wyjątkowym, ponadczasowym charakterze. W centrum zainteresowania znajduje się klient- jego potrzeby i pragnienia. Jacek Tryc w swoim działaniu dąży do ukazania nowych możliwości kreowania wnętrz, które ostatecznie będę synonimem funkcjonalności, estetyki i harmonii.

Jacek Tryc to architekt starający się wczuć w rolę inwestora, aby dogłębnie rozpoznać jego wymagania. Ważnym elementem projektu jest moodboard- zestawienie w rzeczywistości materiałów oraz przedmiotów w odpowiedniej palecie kolorystycznej, które w fazie końcowej wypełnią projektowane wnętrze. Dzięki tej formie pracy, klient może bezpośrednio uczestniczyć w przygotowaniu projektu.

Wieloetapowy projekt techniczny, obejmujący wizualizację aranżacji, szczegółowe rysunki techniczne oraz zestawienia wyposażenie, pozwala osiągnąć spójną i kompletną realizację.

Jacek Tryc współpracuje z wieloma profesjonalistami z różnych branż, artystami oraz rzemieślnikami, co owocuje efektami na najwyższym poziomie.

Jacek Tryc

 

Artykuły powiązane z Jackiem Trycem

 

ZOBACZ REALIZACJE