KMA Kabarowski Misiura ArchitekciKMA Kabarowski Misiura Architekci

KMA Kabarowski Misiura Architekci

Anna Misiura i Łukasz Kabarowski ukończyli Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej i od 2010 r. prowadzą we Wrocławiu własne biuro architektoniczne. Mają za sobą praktyki w pracowniach zagranicznych i wieloletnie doświadczenie, zdobyte przy realizacji bardzo różnorodnych zadań: od kameralnych domów jednorodzinnych po wielofunkcyjne obiekty użyteczności publicznej. Zespół KMA tworzą projektanci, którzy w kreatywny i odpowiedzialny sposób traktują każde zlecenie, niezależnie od skali i tematu.

Pracownia KMA specjalizuje się w projektach nowoczesnych domów jednorodzinnych, dostosowanych do potrzeb przyszłych mieszkańców. Dzięki indywidualnym rozwiązaniom i wysokiej jakości wykonania domy zaprojektowane przez Annę Misiurę i Łukasza Kabarowskiego cieszą się uznaniem zarówno wśród użytkowników, jak i w środowisku architektonicznym. Były publikowane w prasie i wielokrotnie nagradzane: m.in. na Międzynarodowym Biennale „Leonardo” domy projektu KMA zdobyły pierwsze miejsca, nagrodzono je również w konkursach WA Awards i Re-thinking the Future-Sustainability Awards oraz prezentowano na międzynarodowej wystawie najlepszych realizacji domów jednorodzinnych V4 Family Houses.

Drugim ważnym obszarem działalności KMA są wnętrza biurowe: ponadczasowe, ergonomiczne i funkcjonalne, podkreślające profesjonalny charakter inwestycji, bazujące na najnowszych rozwiązaniach technologicznych i materiałowych. Wśród klientów KMA znajdują się duże firmy (KGHM, UPS i HP), o satysfakcjonujących wynikach współpracy świadczą liczne rekomendacje oraz kolejne zlecenia od tych samych inwestorów.

KMA to pracownia, w której podejmowane są również zadania nietypowe i wymagające nowatorskiego podejścia – takim wyzwaniem jest projektowanie gabinetów dentystycznych. KMA przełamuje schematy i tworzy przyjazne, nowoczesne przestrzenie. Efektem tego kreatywnego podejścia do aranżacji gabinetów stała się główna nagroda w ogólnopolskim konkursie TOP DESIGN dla wnętrz Kliniki Implantologii Duda Clinic.

Architekci z KMA współpracują z klientami od momentu powstania pierwszych szkiców aż do zakończenia prac, opracowują analizy inwestycyjne, wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze, prowadzą także nadzory autorskie. Przygotowują szczegółowe wizualizacje dla wszystkich projektów, co ułatwia klientowi wybór koncepcji, a także umożliwia modyfikacje i indywidualne rozwiązania. Mając określony budżet szukają optymalnych rozwiązań: tak, aby efekt był zawsze najlepszy, a jakość realizacji – najwyższa.

 

KMA Kabarowski Misiura Architekci

 

 

ZOBACZ REALIZACJE