Kolenik Eco Chic DesignKolenik Eco Chic Design

KOLENIK Eco Chic Design

Założyciel pracowni Kolenik Eco Chic Design –  jest jednym z czołowych reprezentantów nowej generacji holenderskich projektantów znanych na całym świecie z wyjątkowego profesjonalizmu, innowacyjnego podejścia do designu i ciągłego odkrywania potencjału ukrytego w naturze.

Po skończeniu studiów oraz zdobyciu wiedzy z zakresu marketingu, Robert Kolenik postanowił dołączyć do firmy budowlanej swojego ojca jako specjalista w zakresie modernizacji obiektów. Pierwsze lata kariery spędził na tworzeniu nowoczesnego kompleksu metod i technik, usprawniających działanie współczesnego budownictwa.

Zdobyte przez niego umiejętności okazały się bezcenne w zawodzie architekta. Wiedza, którą opanował w znacznym stopniu podniosła poziom jego profesjonalizmu, za co zyskał wyjątkowe uznanie klientów na międzynarodowej arenie.

W 2005 roku Robert Kolenik przejął działalność swojego ojca, a w 2008 wraz z zespołem doświadczonych designerów zainicjował studio Kolenik Eco Chic Design, odpowiedzialne obecnie za szereg najwybitniejszych projektów z wielu dziedzin architektury.

Koncepcje proponowane przez pracownię obejmują zamówienia dla prywatnych willi, design produktów oraz całą gamę projektów specjalnych, zarezerwowanych na wyłączność najbardziej elitarnych i luksusowych hoteli oraz restauracji.

Dziś marka Kolenik Eco Chic Design przemawia do szerokiej publiczności, uosabiając dzieła opatrzone unikalnym, międzynarodowym podpisem.

Kolenik Eco Chic Design

 

ZOBACZ REALIZACJE