Kołodziej & Szmyt Projektowanie Wnętrz

Kołodziej & Szmyt Projektowanie Wnętrz powstała w 2012 roku z inicjatywy Oli Kołodziej oraz Urszuli Szmyt,absolwentek Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jednak Panie pracują wspólnie już od 2009 roku.

Studio powstało z myślą o odbiorcach, ceniących piękno, funkcjonalność i wygodę przestrzeni do życia i pracy. Projekty powstające w pracowni nie ograniczają się do określonego stylu, natomiast dopasowują się do oczekiwań klientów oraz możliwości konkretnego wnętrza. Celem pracowni Kołodziej & Szmyt  jest dążenie do utrzymania harmonii między tym, co piękne a ekonomiczne.
Projektantki mają na swoim koncie setki zrealizowanych projektów, zarówno mniejszych mieszkań, jak również kilkuset metrowych rezydencji. W portfolio Kołodziej & Szmyt znajdują się także projekty wnętrz komercyjnych: restauracji, biur, salonów fryzjerskich i optycznych.

Międzynarodowe targi, szkolenia oraz warsztaty są okazją do udoskonalania własnego warsztatu. Obie Panie swoje doświadczenia i pomysły prezentują na łamach miesięcznika „Architektura”, kwartalnika „Public and Office Design”, a niegdyś również w „Dzienniku Gazety Prawnej”. Ola Kołodziej jest również autorem wystąpień na targach „Office Fair”, „Office Manager” i – od 2006 roku – stałym współpracownikiem firmy KOŁO, natomiast Urszula Szmyt to laureatka konkursu Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

 

ZOBACZ REALIZACJE