Ogrody Dankiewicz

Ogrody Dankiewicz

Firma Ogrody Dankiewicz od 1995 roku udoskonala swój warsztat w dziedzinie architektury krajobrazu. W swoich poszukiwaniach odwołują się do tradycyjnej sztuki ogrodowej, jak i do najnowszych światowych trendów. Szczególną uwagę przywiązują do jakości przemyśleń projektowych. Właśnie kreatywne spojrzenie i oryginalne pomysły na kompozycję odgrywają największą rolę w kwestii wartości ogrodu.

Ogrody Dankiewicz zajmują się stroną projektową oraz kompleksową realizacją inwestycji. Wykonują wszystkie prace branżowe (nawierzchnie jezdne i piesze, układy wodne, systemy automatycznego nawadniania, prace ziemne przy formowaniu terenu, ogrody na dachach w technologiach najwyższej klasy, odwodnienie terenu, na zamówienie zajmują się również sprowadzaniem dużych okazów roślin).

Firma Ogrody Dankiewicz ma w swoim dorobku kilkaset projektów oraz realizacji obiektów o powierzchni od 14 m2 do kilkunastu hektarów. W ich skład wchodzą ogrody przy domach i rezydencjach, parki prywatne i miejskie, ogrody na dachach, oranżerie (np. w hali fabrycznej), ogrody w siedzibach firm, ogrody klasztorne, dziedziniec ambasady RP w Rydze (Łotwa) oraz ogrody w Oslo (Norwegia).

Doświadczeniami zbieranymi przez lata podzielili się na łamach pism: ”Twój Styl”, „Murator”, „Sukces”, „Weranda”, „Domy jednorodzinne”, „Architekt”, „Rezydencje”, „Polityka”, „Ogrody”, „Warsaw Business Journal”. Co roku realizacje zespołu Ogrody Dankiewicz są prezentowane w programach TVN – „Maja w ogrodzie”.

 

ZOBACZ REALIZACJE