MyTropolis - projektowanie pokoi dziecięcych

Thinkterior – evolving spaces

Thinkterior to amerykańska firma, która wprowadza w życie kreatywne i funkcjonalne projekty pokoi, mebli, domków do zabaw oraz przestrzeni tematycznych. Zajmuje się również tworzeniem wysokiej jakości prezentacji firmowych, wystaw, wydruków oraz projektowaniem stron internetowych. Thinkterior jest prawdziwie unikalną firmą.

Thinkterior powstała w 2009 roku jako Kidtropolis i tworzy w pełni dostosowane i unikalne wnętrza. Pod twórczym przywództwem Chris’a Jones’a przestrzenie powstałe w wyobraźni zostają powołane do życia dla pełnej satysfakcji i zaspokojenia potrzeb klienta. Ich projekty stały się popularne na całym świecie, dzięki nietuzinkowości i pięknu. Świat fantazji może stać się rzeczywistością jedynie, dzięki artystom oraz rzemieślnikom, którzy połączą swoje doświadczenie i umiejętności. Klienci z całego świata chwalą projekty Thinkterior za ich profesjonalny projekt, wykonanie oraz osadzenie poszczególnych elementów przestrzeni.

Produkty marki Thinkterior cechują sie nie tylko pięknem i oryginalnością, ale również wysoką jakością produktów wykorzystanych do stworzenia projektu. Zespół wierzy, że wartością rzemieślnika jest jego pamięć o jakości i pięknie wyobraźni.

W trakcie kariery Chris Jones wielokrotnie klasyfikował się na podium oraz stworzył nagradzane kampanie dla różnych klientów. Po zebraniu wieloletnich doświadczeń połączył je z pasją, dzięki czemu stworzył własną markę Mytropolis.

W skład zespołu Thinkterior wchodzą Chris Jones, Jeff Heoth, Cory Sokolowski, Zach Hoeth oraz niezastąpiona Susan Jones.

Amerykański projektant. Profesjonalne aranżowanie wnętrz – Thinkterior. Oryginalne projekty pokoi dziecięcych. Jak zaaranżować pokój dla dziecka.

Thinkterior

 

ZOBACZ REALIZACJE