garaż - styl art deco

Garaż – budowany głównie z myślą o ochronie samochodu przed czynnikami atmosferycznymi. Nie trzeba jednak długo czekać, a pojawią się w nim jeszcze rowery, opony, niepotrzebna szafa, resztki materiałów budowlanych, narzędzia i sprzęt ogrodowy. W ten sposób garaż niepostrzeżenie przeistacza się w graciarnię.

Przebudowa garażu może otworzyć nowe perspektywy. Począwszy od stworzenia małego warsztatu przez praktyczny magazyn, a skończywszy być może nawet na zyskaniu nowej przestrzeni życiowej…
HomeSquare zaprezentuje Ci rozwiązania, które tę przestrzeń uporządkują, pozwolą wygospodarować więcej miejsca i zyskać poczucie ładu sprzyjające nowym działaniom. W totalnym bałaganie ilość zaniedbanych obowiązków zdaje się być wprost proporcjonalna do ilości piętrzących się rzeczy…
Aranżacja garażu nie cieszy się tak dużą popularnością jak urządzanie wnętrza salonu albo łazienki. Jednak i w tej sprawie następują małe rewolucje.
Dobrze przemyślana koncepcja garażu pozwoli nie tylko wydzielić miejsce dla naszego auta, ale też dostarczyć nam dodatkową ilość metrów. W ten sposób będziemy mieli przestrzeń na akcesoria ogrodowe i zestaw majsterkowicza, a być może znajdzie się też kawałek ściany, na której zamontujemy rower.

Jeśli dysponujemy niemałą kolekcją sprzętów, bardzo przydatne będą regały, najlepiej takie sięgające samego sufitu. O porządek zadba również specjalny system zabudowy, wyposażony w różnego rodzaju szafki, półki, tablice na narzędzia i pojemniki na mniejsze elementy. Takie rozwiązanie doskonale nadaje się, kiedy w planach mamy również kącik hobbystyczny.

Nowoczesny garaż nie obejdzie się bez innowacyjnej technologii. Drzwi sterowane pilotem to już codzienność, teraz w dziale nowości znajdziemy rozmaite platformy obrotowe, które ułatwią manewry wjazdu i wyjazdu.
Są również ciekawe rozwiązania dla osób, które nie przewidziały miejsca na kolejny samochód. Garaż podziemny nie dość, że zmieści dwa samochody, to jeszcze pojawia się i znika niezauważony.
Bardzo atrakcyjna propozycja to garaże wolnostojące, których ściany są w pełni przeszklone. Taka aranżacja jest jak miła dla oka ekspozycja luksusowego butiku.

Nie wiesz, na co się zdecydować? Skorzystaj z usług profesjonalistów, zobacz jak inni przerobili garaż na swoje królestwo. W świetnie zorganizowanym miejscu, przy dźwiękach dobiegających z grającej szafy albo nawet rasowego audiofilskiego sprzętu Hi-Fi można majsterkować, delektować się chwilą samotności i widokiem ukochanego auta.