Stół do jadalni

Nowoczesny stół do jadalni model 006 z serii X. Design po polsku

Nowoczesny stół do jadalni to mebel, któremu niełatwa rola przypadła w udziale. Nadeszły wreszcie czasy, kiedy lifestyle wyhamował, a wielkomiejski tumult w końcu niejednemu odbił się czkawką. Jadalnia stała się clou programu codziennego festowania, stół jego meritum. Wspólne posiłki nie opierają się już na regule „kto, co złapie”, raczej przypominają włoskie cene przy suto zastawionym stole, wokół którego kręci się życie rodzinne.
Idealny mieści pakiet family podczas proszonych obiadów, dba o to, żebyśmy nie musieli zwinąć się w chiński paragraf sięgając do talerza i szczędzi nam zabawy w głuchy telefon. Nowoczesny stół do jadalni nie ma nic wspólnego z produkcją masową. W defiladzie klonów jednego pomysłu szukamy takiego, który wyróżni się na tle monotonii. Doceniamy stylowy design podparty wyśmienitym rzemiosłem, szczególnie tym naszym, polskim, swojskim.

Stół do jadalni

Nowoczesny stół do jadalni model 006 – made in Poland

Nowoczesny stół do jadalni model 006 z kolekcji X marki Stylhen daje dowód, że kreatywność jest naszą cechą narodową. Autorami projektu są Monika i Adam Bronikowscy- właściciele pracowni projektowej HOLA Design, twórcy marki meblowej Stylhen oraz sklepu e-homelovers.pl.

„Bazujemy na konsekwencji w działaniu opierając koncepcje na dobrze przemyślanym pomyśle i detalu, co jest kluczem do udanych projektów. Inspirują nas proste bryłowo, nieprzeładowane formą projekty wychodzące od minimalizmu skandynawskiego i włoskiego. Kładziemy nacisk na jakość użytych materiałów, funkcjonalność rozwiązań i całościowy odbiór estetyczny.”- HOLA Design – Monika i Adam Bronikowscy

Polski design

Stoły z serii X dają klientom szerokie pole popisu. Nie dość, że wariantów jest co niemiara, to istnieje możliwość ich personalizacji. Do wyboru są trzy wielkości standardowe, trzy rodzaje stalowych podstaw, różnorodne typy blatów i ich wykończeń oraz ponad 200 dostępnych kolorów należących do palety RAL.

Nowoczesny stół do jadalni model 006 ma bardzo sprecyzowany charakter – solidny o stabilnej konstrukcji, zgodny z zasadami symetrii. Jego linie są zasadnicze oraz minimalne, ale wyraźne i eleganckie. Drewniany blat wspiera się na równych ramionach stalowej podstawy doskonałej jak wzór matematyczny. Według życzenia blat może być wykonany z gładkiego lub szczotkowanego dębowego forniru, z widocznymi słojami drewna albo udekorowany frezem na wzór folkowych łowickich wycinanek. Oprócz udogodnień wizualnych, nowoczesny stół jest wyjątkowo praktyczny i funkcjonalny. Blat posiada dodatkowe przedłużenie ukryte w jego wnętrzu, które przyda się, kiedy goście złożą niezapowiedzianą wizytę.
Nowoczesny stół do jadalni model 006 spaja tradycyjne rzemiosło artystyczne i nowoczesny design, które tworzą sensowny, uniwersalny ład. W jego estetyce należy doszukiwać się wspólnego powinowactwa z prostotą skandynawskiej sztuki projektowania oraz włoskim lo stile minimal wpisanych w ramy polskiego wzornictwa. Jak powiedział Leonardo da Vinci, to właśnie: „Prostota jest ostateczną formą wyrafinowania”.

Stół do nowoczesnej jadalniHOLA Design
Przejdź do projektu

Nowoczesny stół do jadalni

Nowoczesny stół do jadalni

Nowoczesny stół do jadalni

e-homelovers.pl – fabryka wzornictwa

e-homelovers.pl jest miejscem tworzonym przez ludzi idei, pasjonatów tradycyjnej manufaktury włączającej się w nurt nieustannie zachodzących zmian w zakresie designu. Stylhen nie jest tylko marką, ale ideą, która opiera się na wspólnym kreowaniu indywidualnej przestrzeni skoncentrowanej na potrzebie i wizji odbiorcy. Każdy mebel to unikalny podpis kreślony z myślą o wnętrzu, skrojonym na własną miarę.

„Nasza oferta to przede wszystkim różnorodność i swoboda wyboru. Wiele produktów ma na swoim koncie prestiżowe nagrody, w tym te najbardziej cenne, jak m.in. Red Dot Design. Pierwsze wyróżnienia zdobyły już produkty młodej marki Stylhen.”- HOLA Design – Monika i Adam Bronikowscy

Polska marka meblowa

Polskie wzornictwo

Dodaj komentarz