HOLA DesignPracownia Hola Design

HOLA DESIGN

HOLA DESIGN to pracownia z wieloletnim stażem i renomą na rynku polskim i zagranicznym. Przez blisko 10 lat działalności przygotowała setki projektów wnętrz i budynków dla inwestorów w kraju i za granicą. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz, brytyjskiego The Design Society i amerykańskiego International Interior Design Association, ma na swoim koncie dziesiątki publikacji, w tym tak egzotyczne jak w koreańskim L4 Design Series oraz wyróżnienia, m.in.: Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, The International Design & Architecture Awards, czy European Property Awards – w kategorii Interior Design.

Zespół pracowni tworzą doświadczeni projektanci oraz osoby zajmujące się obsługą inwestycji posiadające odpowiednią wiedzę i doświadczenie, co gwarantuje skuteczność w działaniu. Oferta HOLA DESIGN obejmuje obsługę nie tylko w fazie projektowej, ale również realizacyjnej. Opierając się na posiadanym doświadczeniu i grupie sprawdzonych kooperantów, pracownia dostarcza kompleksowe usługi w zakresie zarówno aranżacji i projektowania wnętrz, projektowania architektonicznego, jak również w zakresie implementacji własnych pomysłów projektowych, obsługi wykonawczej inwestycji, a także dostarczania materiałów oraz produkcji i dostaw elementów na indywidualne zamówienie, w tym mebli.

Za podstawę swoich działań przyjmując profesjonalne podejście do realizowanych tematów oraz dbałość o jakość proponowanych rozwiązań, zespół HOLA DESIGN na pierwszym miejscu stawia satysfakcję klientów w odniesieniu do ich wytycznych i oczekiwań, dopasowując prezentowane pomysły projektowe. Łącząc kreatywne podejście ze zrozumieniem potrzeb klienta HOLA DESIGN tworzy przestrzenie i obiekty o prostej, czytelnej formie, przemyślanej funkcjonalności i nowoczesnym stylu służące potrzebom użytkowników.

 

 

Artykuły powiązane z pracownią HOLA Design

europejskie wnętrza Vis a Vis Anna Wojczynska - European Property Award 2018
Kominek w domu podpowiadamy łazienka
European Property Award
Walter Knoll I saloni 2017 Hola Design
Biuro projektowe
Projektowanie oświetlenia w domu Hola Design
Jak urządzić przedpokój w marmurze
ściana TV w nowoczesnym salonie, pomysł na
Stół do jadalni
ZOBACZ REALIZACJE