Architektura Wnętrz Adam KazeckiPracownia projektowa 1a1.pl

1A1.pl Architektura Wnętrz

1A1.pl Architektura Wnętrz – poznańska pracownia projektowa, której właścicielem jest Adam Kazecki.
Studio zajmujące się przede wszystkim projektowaniem wnętrz dla klientów indywidualnych działa od 2008 roku. Projekty autorstwa 1A1.pl Architektura Wnętrz wpisują się zarówno w styl nowoczesny, jak i klasyczny. Wieloletnia i staranna obserwacja trendów pozwala stworzyć wyjątkowe wnętrza prywatnych mieszkań, apartamentów oraz domów. Funkcjonalne rozwiązania i prestiż są miarą sukcesu w biznesie, dlatego pracownia 1A1.pl Architektura Wnętrz nieustannie poszukuje uniwersalnych wartości, które mogą wskazać kierunek pracy projektowej.

Jako że projektowane i aranżacja wnętrz jest sztuką kolażu, działanie studia opiera się często na łączeniu klasycznego piękna oraz stylu przypisanego nowoczesności. Dalecy od definiowania i ustalania stylowych granic, projektanci kierują się przede wszystkim własną estetyką i wrażliwością.
Pracownia 1A1.pl Architektura Wnętrz spełnia marzenia swoich klientów, więc to właśnie ich potrzeby i pragnienia są najistotniejsze. Miarą sukcesu jest uznanie zadowolonych inwestorów.

Działalność studia obejmuje obszar Poznania i najbliższych okolic, jednak pracownia 1A1.pl Architektura Wnętrz jest gotowa wspierać klientów również spoza tego regionu.

Najcenniejszą wartość stanowi bezpośredni kontakt z inwestorem i możliwość bliskiej współpracy. Każda realizacja to fragment historii, dyskusji i poszukiwań, harmonijna całość stworzona wspólnie z klientem.

ZOBACZ REALIZACJE