Anna Bedlicka Góźdź pracownia projektowa AB STudioAB Studio Anna Bedlicka

AB STUDIO

AB STUDIO to autorska pracownia projektowa stworzona przez Annę Bedlicką-Góźdź, historyka sztuki oraz projektantkę wnętrz, autorkę wielu publikacji pojawiających się na łamach branżowej prasy oraz współautorkę odcinków programu telewizyjnego Akademia Domu i Wnętrza.

AB STUDIO we współpracy z architektami zajmuje się tworzeniem kompleksowych projektów wnętrz prywatnych oraz publicznych. Każda kreowana przestrzeń opiera się o indywidualną i niepowtarzalną koncepcję. Wnętrza wyróżnia przede wszystkim szlachetność materiałów i minimalizm formy.
Intrygujące powierzchnie, które w pełni eksponują naturalne piękno użytych materiałów oraz wyjątkowe profile mebli odzwierciedlają filozofię sztuki projektowej, którą kieruje się AB STUDIO. Projekty pracowni włączają się w nieustający nurt zmian w zakresie nowych technologii.

AB Studio to laureat oraz uczestnik wielu konkursów obejmujących dziedzinę architektury. Pracownia jest zdobywcą pierwszego miejsca w ogólnopolskim konkursie Vasco Integracja za koncepcyjny projekt innowacyjnego apartamentu w Warszawie.

Co roku AB STUDIO pojawia się na największych targach designu, m.in.: w Mediolanie, Frankfurcie, Londynie czy Nowym Jorku. W 2012 roku Patryk Góźdź – jeden z architektów pracowni- został zaproszony do zaprezentowania swojej kolekcji mebli na Salone Satelite – wystawie młodych projektantów na międzynarodowych targach Salone del Mobile w Mediolanie.

Działanie AB STUDIO obejmuje zarówno obszar Polski, głównie Warszawę oraz Lublin, jak również wychodzi poza granice kraju, np.: Norwegia czy Niemcy.

ZOBACZ REALIZACJE