Agnieszka Ludwinowska architektPracownia projektowa Agnieszka Ludwinowska Studio Architektury logo

Agnieszka Ludwinowska Studio Architektury

Agnieszka Ludwinowska Studio Architektury to autorskie studio zajmujące się projektowaniem wnętrz prywatnych oraz komercyjnych,które powstało z inicjatywy Agnieszki Ludwinowskiej.
Główną inspiracją do tworzenia projektów są klienci. To właśnie do nich zostają dopasowane styl i idee projektowe. Zdaniem projektantki wnętrze musi być indywidualne, a przede wszystkim pozostać w harmonii z osobowością właściciela. Stąd wprowadzanie do projektu unikalnego motywu przewodniego, który będzie odzwierciedlał oczekiwania, pragnienia i styl życia klienta.

W swoich projektach Agnieszka Ludwinowska wykorzystuje naturalne, szlachetne materiały, polega na równowadze proporcji, szuka połączeń, unika nadmiaru i dąży do ponadczasowych rozwiązań.
„Uważam, że każda moda przemija, liczy się to, co jest ponad: nastrój, harmonia, spokój…”- Agnieszka Ludwinowska Studio Architektury

Pracownia zajmuje się zarówno całościową aranżacją wnętrz, jak i pojedynczymi pomieszczeniami. Agnieszka Ludwinowska Studio Architektury projektuje również meble, detale oraz elementy małej architektury.

Aby spełnić wszystkie oczekiwania klienta, powstaje kilka różnych propozycji projektowych, które w następnej kolejności są prezentowane i omawiane aż do momentu pełnej akceptacji wybranej koncepcji. Efektem finalnym projektu jest realizacja odpowiadająca na potrzeby i pragnienia przyszłych mieszkańców.

 

 

ZOBACZ REALIZACJE