Jan Sikora Wnętrza architektSikora Wnętrza Logo projektowanie wnętrz

Sikora wnętrza

Sikora wnętrza to pracownia powstała z inicjatywy arch. wnętrz Jana Sikory – głównego projektanta. Studio od lat z pasją projektuje i realizuje wnętrza przestrzeni prywatnych oraz obiektów publicznych. To podejmowanie nowych wyzwań i działanie w przestrzeni dostarcza projektantom największą przyjemność.

Sukces projektów studia Sikora wnętrza opiera się na pozytywnym i konstruktywnym podejściu do projektowania, doświadczeniu zdobytym w Polsce oraz w Szwecji, odwadze i umiejętnościach projektantów oraz fachowców. Pracownia Sikora wnętrza pozostaje w stałym kontakcie z ekipami budowlanymi, zakładami stolarskimi, dostawcami oraz wykwalifikowanymi specjalistami, dbając tym samym o każdy detal realizowanej przestrzeni.

Jako zdobywca najważniejszych nagród projektowych w kraju, m.in. Nagrody Architektonicznej Polityki, 2. Bryły Roku, pierwszej nagrody za Najlepsze Wnętrze Trójmiasta 2014 oraz zwycięskiego tytułu w Plebiscycie Polska Architektura XXL, studio Sikora wnętrza mogło aktywnie zaangażować się w przemianę przestrzeni publicznej w Polsce.

Obecnie pracownia realizuje projekty w całej Polsce i dąży do tego, by każdy z nich był uszyty na miarę potrzeb inwestora.

 

 

Artykuły powiązane z pracownią Sikora Wnętrza

ZOBACZ REALIZACJE