BBHome - Projektowanie wnętrzBBHome Design

BBHome

Projekty pracowni BB Home to połączenie funkcjonalności z estetyką, praktycznych zastosowań z nowoczesnymi materiałami, rozwiązań klasycznych z innowacyjnym podejściem do kreowania przestrzeni, w której mieszkamy, wypoczywamy lub pracujemy. Jeśli interesują Państwa nowoczesne, niebanalne pomysły, zachęcamy do zapoznania się z ofertą BB Home oraz propozycjami na oryginalne projekty wnętrz. Warszawa to miasto, w którym znajduje się pracownia BBHome Design, zatem ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców stolicy. Na pomoc przy projektowaniu mieszkania, domu lub biura mogą również liczyć również Klienci z innych zakątków  kraju.

„Warszawa to miasto, które pomaga w realizacji nawet najodważniejszych projektów wnętrz i najbardziej nietypowych wizji architektonicznych. My ubieramy je w odpowiednie kształty!”

Agnieszka Pudlik

Mówi o sobie‚ że jest modelowym wytworem prasy kobiecej. Projektantka mebli i wnętrz‚ właścicielka eleganckiego sklepu z sofami‚ stołami‚ talerzami i kosmetykami (tzw. lifestylowego). Studiowała konserwację malarstwa. Przyjechała z Krakowa do Warszawy. Gdy wspomniana prasa lansowała modę na „mówiące w lengwydżu” pracujące‚ niezależne‚ pracowała w agencjach reklamowych i doszła do stanowiska zastępcy dyrektora kreatywnego.

Modern classic

To styl‚ który proponuje w sklepie. Połączenie nowoczesności i sprawdzonych starych form. Coś w nim z wygodnej nonszalancji wielkiego projektanta Ralpha Laurena. Coś z elegancji buduaru. Klubowe skórzane fotele‚ żyrandole z kryształkami‚ barokowe ceramiczne naczynia. Bogactwo linii, mięsiste tkaniny. Kolory naturalne‚ drewno solidne‚ stolarka tradycyjna najwyższej jakości. Kowalstwo artystyczne na zamówienie. Do tego naturalne kosmetyki‚ olejki‚ świece.

 

BBHome – Agnieszka Pudlik

 

 

ZOBACZ REALIZACJE