Exterio architekci projektowanie domówExterio pracownia architektoniczna

Exterio Pracownia Architektoniczna

Exterio to pracownia architektoniczna, stworzona przez Marcina Klukowskiego oraz właścicieli pracowni projektowania wnętrz HOLA Design – Monikę i Adama Bronikowskich, specjalizująca się w tworzeniu projektów domóworaz rezydencji na indywidualne zamówienie. Bogate doświadczenie w wykonywaniu projektów o różnorodnym charakterze i dla klientów o różnych wymaganiach, umożliwia pełne odzwierciedlenie potrzeb i pragnień inwestorów.
Pracownia architektoniczna przygotowuje projekty domów zgodne z koncepcją przyszłych mieszkańców. Wsłuchując się w pomysły, marzenia i oczekiwania klientów, architekci są w stanie stworzyć niepowtarzalne realizacje. Exterio zapewnia swoim zleceniodawcą kompleksowe wsparcie – od koncepcji po ostateczną finalizację.

Jak tworzy Exterio?

Przygotowanie indywidualnego projektu domu zaczyna się od dialogu, dzięki niemu można dostrzec, co dla przyszłych użytkowników przestrzeni jest najważniejsze. Potrzeby inwestorów przekuwane są w konkretne rozwiązania i wprowadzane do planu zabudowy. Istotnym zagadnienie stanowi również teren, który nierzadko tworzy różne ograniczenia, ale często otwiera także zupełnie nowe możliwości.

Kompleksowe działanie

Pracownia realizuje usługę projektu domu w sposób kompleksowy, oznacza to, że współpraca z klientem jest wieloetapowa. Architekci służą radą w zakresie rozwiązań architektonicznych, wyboru konkretnych materiałów oraz wsparcia w trakcie realizacji prac budowlanych. Projekty przygotowywane w ramach zlecenia:

– koncepcyjny wstępny,
– koncepcyjny finalny,
– budowlany,
– wykonawczy.

Pracownia  zajmuje się także doradztwem przed zakupem działki oraz przy występowaniu o decyzje administracyjne. Architekci sprawują nadzór autorski w trakcie realizacji inwestycji, czuwając nad prawidłowością przeprowadzanych prac i ich zgodnością z planami.

ZOBACZ REALIZACJE