Graden & PleasureGarden & Pleasure

Garden & Pleasure

Pracownię Sztuki Ogrodowej Garden & Pleasure tworzy zespół dyplomowanych architektów krajobrazu, projektantów ogrodów i wykonawców, którzy pasjonują się szukaniem nowych ciekawych i designerskich rozwiązań w kształtowaniu przestrzeni ogrodowej.

Garden & Pleasure  z pasją i zaangażowaniem kształtuje życiową przestrzeń człowieka wykorzystując nowoczesne rozwiązania, szatę roślinną, elementy wodne i architektoniczne oraz uwzględniając czynniki dekoracyjne, które tworzą wyjątkowy charakter każdego ogrodu. W celu stworzenia estetycznej i funkcjonalnej przestrzeni, posługuje się przede wszystkim szeroko pojmowaną sztuką oraz korzystamy z elementów najwyższej jakości, które nadają ton i rangę planowanego obszaru.

Pracownia Garden & Pleasure indywidualne opracowania projektowe, z namaszczeniem przekłada na etap realizacji. Dba, aby każdy szczegół był perfekcyjny, przemyślany i uzasadniony, a efekty przypadkowości występowały wyłącznie jako świadome zamierzenia projektanta.

Architektura krajobrazu Warszawa oraz projektowanie ogrodów Warszawa to nasza pasja. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym kompleksowe projektowanie, zakładanie i pielęgnację ogrodów przydomowych w Warszawie i okolicach.

Garden & Pleasure

 

 

ZOBACZ REALIZACJE