ModernaModerna - projektowanie rezydencji

Moderna

Jolanta Włodarczyk od 1992 roku prowadziła działalność projektową jako współwłaściciel firmy projektowej pod nazwą Włodarczyk&Włodarczyk Biuro Projektowe a obecnie jako właściciel Biura Projektowego Moderna. Biuro specjalizuje się w projektowaniu prywatnych nowoczesnych rezydencji wraz z projektami wnętrz i nadzorem autorskim w trakcie budowy. Projekty powstające w pracowni Moderna zostały przez Inwestorów określane jako „projekty z duszą” – stąd w logo firmy odwołanie się do tej idei, którą staram się zrealizować w każdym swoim projekcie.

„Przez dwudziestoletni okres działalności zawodowej miałam i mam przyjemność pracować ze znanymi osobami ze świata biznesu i sztuki rozciągając swoją działalność na teren całej Polski.

Realizacje projektowanych w moim biurze domów można zobaczyć w Magdalence, Warszawy, Konstancinie, Piasecznie, Zalesiu Dolnym, Trzebieży, Bydgoszczy, Iławie, Krakowie, Zielonej Górze, Chorzowie, Łodzi, Pabianicach, Wiśle, Szczyrku, Rypinie a także w okolicach rodzimego Sieradza.”

Biuro współpracuje z branżowymi biurami projektowymi, których projektanci zapewniają profesjonalne rozwiązania projektowe w zakresie konstrukcji, instalacji sanitarnych i grzewczych oraz instalacji elektrycznych.

Oprócz domów i rezydencji mieszkalnych jestem autorką wielu projektów budynków użyteczności publicznej, budynków wielorodzinnych i obiektów sakralnych.

Jolanta Włodarczyk Ukończyła  studia na Wydziale Architektury Politechniki Łódzkiej z wynikiem bardzo dobrym . Broniąc  pracę dyplomową wykonaną pod kierunkiem profesora Henryka Jaworskiego  z zakresu konserwacji zabytków p.t. „ Przebudowa neorenesansowego pałacu w Guzowie na hotel „
W czasie studiów  rozwijała swoją pasję jaką jest architektura zdobywając stypendia naukowe  za bardzo dobre wyniki w nauce .
Po studiach przeprowadziła się do Sieradza , gdzie od 1992 roku pracuje we własnym biurze projektowym .
W 1995 roku zdałam egzamin i uzyskałam uprawnienia w  specjalności architektonicznej  – do projektowania bez ograniczeń o numerze 1117/95.

Biuro Projektowe Moderna

 

ZOBACZ REALIZACJE