Pracownia Projektowa PE2

Pracownia Projektowa PE2

Pracownia Projektowa Pe2 jest autorską pracownią projektowania i aranżacji wnętrz. Jestem jej założycielką. Kończyłam uczelnię artystyczną.

Projektowanie wnętrz jest moim zawodem i pasją od 2005 roku. W 2009roku założyłam blog o tematyce wnętrzarskiej, a w odpowiedzi na odzew i zapotrzebowanie czytelników, w 2013roku stworzyłam domoranking, blog porównujący materiały wyposażenia wnętrz dostępne na naszym rynku. Współpracuje z magazynem Label w ramach strefy blogera, a w 2008r. współpracowałam z programem tvn24 nieruchomości. Moje realizacje ukazały się w miesięcznikach Villa i Czas na Wnętrze.

Z biura Pracownia Projektowa Pe2 nie wyszły nigdy dwa podobne do siebie projekty. Indywidualizm i funkcjonalność są dla mnie najcenniejsze w pracy nad wnętrzami. Każdy projekt wnętrza jest uszyty na miarę osoby, która w nim zamieszka. Musi on odpowiadać na jej zapotrzebowanie, oczekiwania i marzenia. Lubię rozwiązania odważne i wychodzące poza granice, ale nie toleruje przerostu formy nad treścią.

Projekty prowadzę od koncepcji, przez projekt, pomoc w zamówieniach materiałów, monitorowanie prac wykonawczych aż po końcową aranżację.

Pracownia Projektowa Pe2

 

 

Artykuły powiązane z pracownią PE2

ZOBACZ REALIZACJE