Robert MajkutRobert-Majkut-Design

Robert Majkut Design

Robert Majkut Design to jedna z czołowych polskich pracowni projektowych, wyspecjalizowana w projektowaniu dla biznesu. Nazwisko Robert Majkut jest rozpoznawalne wśród ekspertów i stało się synonimem gwarancji sukcesu i marką sygnującą najważniejsze projekty, które wyróżnia indywidualny styl autora, łączący formalność z innowacyjnością opartą o najnowsze technologie. Pracownia znana jest z koncepcji wielopłaszczyznowych, odnoszących się do wielu aspektów funkcjonowania danego produktu lub usługi na rynku. Dzięki wpisaniu ich w szerszy kontekst projektanci w Robert Majkut Design potrafią niewerbalnym językiem odzwierciedlić potrzeby współczesnego odbiorcy. Design dla Biznesu, budowanie wartości marki miejsc i produktów to pasja założyciela Roberta Majkuta. Wspólnie z klientami tworzone są tu projekty i ich wdrożenia, których rozwiązania gwarantują sukces rynkowy szeroko i pozytywnie  opisywany  w mediach. Pracownia istnieje na rynku od 20 lat i wraz ze zmieniającymi się potrzebami dostosowuje swoją ofertę na usługi  doradcze i projektowe dzięki czemu dzisiaj działa na podstawie wypracowanej metodologii. Właśnie w Robert Majkut Design stworzono standardy opracowań z zakresu Design Miejsca dla biznesu na rynku polskim, natomiast projekty z zakresu Architecture & Branding RMD wdraża w projektach międzynarodowych w Europie, Rosji i Azji. Zespół zorientowany na najwyższą jakość, unikalność i efekt potwierdzający profesjonalizm w swoich projektach wspiera klienta od pierwszej myśli po opis gotowych wdrożeń projektu dla mediów. Robert Majkut Design projektuje w języku sprzedaży i marketingu usług i produktów. Obecnie Robert Majkut Design należy do najbardziej cenionych firm branży kreatywnej w Polsce. Pracownia koncentruje się na projektach architektury wnętrz, wzornictwie przemysłowym oraz identyfikacji wizualnej. Współpracuje z najlepszymi pracowniami architektonicznymi na świecie jak JERDE Design. Zaufaniem obdarzyły RMD polskie oraz światowe firmy, m.in.: Multikino, Grupa ITI, PKO Bank Polski, Open Finance, Noble Bank, Alior Bank, Salvatore Ferragamo, Valentio, Kronverk Cinema, Orange Sky Golden Harvest czy Imax Nescafe, Mori Cinema.

W portfolio pracowni zapisało się wiele znaczących sukcesów. W 2002 roku Robert Majkut został uhonorowany tytułem „Rising Star” przyznawanym przez British Council w kategorii wiodącej firmy designerskiej krajów „nowej Europy”. Doceniony przez rząd brytyjski, wyróżniany przez władze RP, środowisko branżowe, prasę rodzimą i zagraniczną. Nominowany do Elle Style Awards w kategorii „dobry design”. W 2011 roku redakcja magazynu Brief umieściła Roberta Majkuta w rankingu 50 Najbardziej kreatywnych w biznesie. Z ostatnich wyróżnień, w roku 2015 projekt wnętrz autorstwa Robert Majkuta _Multikino Złote Tarasy został nagrodzony w The European Property Award jako najlepszy w kategorii Leisure Design.

Projekty :

Noble Bank, Multikino ZT, ING, Kronverk Cinema, Orange Sky Cinema, Alior Bank Bankowość Prywatna, Bank PKO BP Centrum Bankowości Prywatnej, Valentino Moliera 2, Time Trend Prestige, Salon Plus GSM

 

Robert Majkut Design

 

ZOBACZ REALIZACJE