Wyposażenie i sprzęt do siłowni - TechnogymWyposażenie i sprzęt do siłowni - Technogym

Technogym

Od ponad 25 lat staramy się propagować kulturę zdrowego trybu życia oraz upowszechniać dbałość o dobrą kondycję, obejmując swoim zasięgiem cały świat.

Kultywowanie odnowy biologicznej, regularnej aktywności fizycznej, zdrowej diety i pozytywnego podejścia psychicznego stało się etosem Technogym.

Napędzani innowacją i szeroko pojmowaną technologią, razem z Total Wellness Solution, stworzyliśmy nową filozofię kultury ciała i ruchu, łącząc nasze firmy w jeden szyld THE WELLNESS COMPANY™.

Prezes i założyciel, Nerio Alessandri, już w wieku 22 lat stawiał pierwsze kroki w branży fitness, tworząc w swoim garażu prototypy sprzętów, cieszące się dziś masową produkcją. Obecnie Technogym jest światowym liderem zarówno w dziedzinie odnowy biologicznej, jak i sferze fitness. Pod skrzydłami naszej firmy pracuje ponad 2200 osób, a 14 oddziałów skupionych w Europie, USA, Azji, Australii i na Bliskim Wschodzie pozwoliło na to, aby marka Technogym zdobyła światowy prestiż.

Naszym zamiarem jest stworzenie wizji przyszłości, w której aktywność fizyczna będzie domeną wszystkich ludzi. Wierzymy, że każdy dzień zbliża nas do celu.

Starania firmy już przełożyły się na konkretne realizacje, a wizje zyskały realne formy.

Technogym jest obecny w ponad 100 krajach na całym świecie, natomiast szeroka gama produktów cieszy się zadowoleniem 35 mln ludzi na całym świecie. Jesteśmy dumni, że wraz z naszymi klientami możemy budować wizerunek aktywnego człowieka XXI wieku.

 

Artykuły powiązane z marko Technogym

 

Domowa siłownia
Fotel Egg

 

 

ZOBACZ REALIZACJE