A8 Architektura - projektowanie wnętrzA8 Architektura - projektowanie wnętrz

A8 Architektura

A8 Architektura wykonuje projekty architektoniczne i wnętrz dla klientów wymagających ponadprzeciętnej jakości. Priorytetem jest dla nas uzyskanie jak najlepszego efektu, mierzonego nie tylko chwilowym zachwytem ale i wieloletnim zadowoleniem klienta.

Jak to uzyskujemy? Przede wszystkim uważnie wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawcy. Ustalamy co będzie potrzebne dziś i odkrywamy co za kilka lat. W dialogu z klientem posiłkujemy się komputerowymi modelami 3D naszych projektów – to podstawa opracowań gwarantująca, że efekt jest zawsze zgodny z oczekiwaniami zamawiającego.

A8 Architektura zapewnia również opiekę kompleksową. Zdarza się, że współpraca zaczyna się od wyboru działki pod dom i trwa przez kilka lat. Wykonujemy wielobranżowe projekty budynku, załatwiamy sprawy urzędowe, nadzorujemy budowę. Potem projektujemy wnętrza i dbamy o ich dokładne wykonanie. Nierzadko w tym procesie mocno zaprzyjaźniamy się z klientami.

Wycena współpracy jest bezpłatna, także kontaktując się z nami w sprawie projektu architektonicznego lub wnętrz można tylko skorzystać.

Piotr Lewandowski

Główny projektant i założyciel pracowni A8 Architektura. Absolwent wydziału Architektury politechniki Warszawskiej. Praktyk nagrodzony ponad 20 nagrodami z branży. Inspiruje go skandynawska prostota i funkcjonalność.

Najnowsze Nagrody

Tablet Czyniącym Dobro – nagroda od Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą za projekty i współpracę przy budowie Ośrodka Rehabilitacji dla dzieci Amicus.

Główna nagroda w konkursie „Spełnij Marzenia” – za projekt mieszkania przy Pańskiej wykorzystujący podłogę nagrodzony w konkursie Baltic Wood.

Wybrane Referencje

Wszystkim tym, którzy pragną mieć mieszkanie(dom) o niepowtarzalnym charakterze, zrealizowane w nowoczesnej technologii i pomysłowe, gorąco polecamy usługi pracowni A8 Architektura. – Jolanta i Jarosław

Jesteśmy bardzo zadowoleni z całego projektu, niesamowite pomysły sprawiły, że nasze mieszkanie wygląda bajecznie, a zarazem możemy cieszyć się funkcjonalnością wnętrz. – Olga i Maciek

 

 

Artykuły powiązane z pracownią A8 Architektura

 

Minimalistyczne wnętrza
Nowoczesny projekt domu wkomponowanego w las A8 Architektura
ZOBACZ REALIZACJE