Pracownia projektowa studio.o Grzegorz AgnieszkaSTUDIO.O. logo

STUDIO O.

STUDIO O. – profesjonalna pracownia obejmująca swoim działaniem architekturę, architekturę wnętrz oraz krajobrazu.
Atelier założone w 2006 roku łączy współczesną filozofię kreowania przestrzeni z własną koncepcją synergii architektury, wnętrz i krajobrazu. Pełny efekt przynosi współdziałanie oraz wzajemne uzupełnianie się zamkniętych i otwartych przestrzeni oraz brył, dlatego rzeczywistość kreowana przez STUDIO O. oddziałuje na zmysły, wzmaga wrażenia estetyczne, podnosi komfort i daje nową jakość życia. Traktowanie wnętrz, budynków i krajobrazów jako przenikających się przestrzeni wyznacza działanie prac projektowych, które przebiegają równocześnie na wszystkich trzech poziomach.

Autorskie projekty tworzone przez STUDIO O. zapewniają kreację współczesnej, indywidualnej i ergonomicznej przestrzeni życiowej o możliwie najwyższym komforcie.
Realizacje projektów studia pojawiają są na łamach wielu popularnych magazynów. W kwietniu 2013 roku publikacja pracowni znalazła się w zbiorowym albumie „A Dialogue with the Classic: Contemporary Interiors”, przedstawiającym najwybitniejsze aranżacje współczesnych projektantów.

Krajobraz

Kreowanie przestrzeni zewnętrznej opiera się na wykorzystaniu czytelnych form i kształtów, które mają za zadanie podkreślić naturalne walory terenu. Zestawienie naturalności z nowoczesnymi elementami małej architektury ogrodu oraz odpowiednią grą światła tworzy wyjątkowy, spójny dialog.

Architektura

STUDIO O. zajmuje się opracowywaniem koncepcji projektowych w zakresie architektury jednorodzinnej. Tworzone budynki wyróżnia prosta, nowoczesna bryła, doskonale wpisująca się w ich najbliżej otoczenie.

Wnętrza

Projekty wnętrz opierają się na doświadczeniu projektowym, które STUDIO O. wypracowało na przestrzeni lat oraz indywidualnych wymaganiach i potrzebach klientów. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie funkcjonalnej i ciekawej przestrzeni, dającej przyjemność swoim mieszkańcom.

 

 

Artykuły powiązane z pracownią STUDIO O.

Stylowe wnętrza nowoczesne
Stylowe mieszkanie w kamienicy
Studio O. - Aga Kobus & Grzegorz Goworek
ZOBACZ REALIZACJE