facebook view

Klafs sauny i SPA

KLAFS POLSKA

KLAFS to renomowany producent saun, który już od ponad 60 lat wyposaża strefy spa w Polsce i na świecie. Produkowane ekskluzywne sauny, łaźnie parowe, kabiny na podczerwień i elementy wyposażenia przestrzeni spa dostosowane są do wymagań i potrzeb najbardziej wymagających klientów. KLAFS jest liderem w swojej branży, o czym świadczy imponująca liczba kompleksowo zrealizowanych projektów. Budowa sauny obejmuje pełne doradztwo na etapie planowania, dostawę, montaż urządzeń i poszczególnych elementów oraz serwis.

Domowe spa to marzenie, które urzeczywistnia marka KLAFS, ponieważ wykonując swoje produkty w oparciu o najwyższą jakość, odzwierciedla indywidualne wyobrażenia swoich klientów.

Firma KLAFS weszła na drogę nieustannego rozwoju i ciągle udoskonala swoje techniki produkcji. Miłość do drewna i wieloletnie doświadczenie to dwa główne czynniki, które zrodziły przekonanie, że najlepsze rezultaty osiąga się przez precyzyjną, rzemieślniczą obróbkę surowców oraz zastosowanie najwyższej jakości materiałów. Profesjonalizm można dostrzec w każdym z produktów KLAFS, dzięki którym klienci mogą stworzyć własne spa dedykowane ich osobistym potrzebom.

Misją marki jest fakt, aby ludzie korzystający z urządzeń KLAFS Wellness & Spa – w domu czy w publicznych obiektach spa – relaksując się, przeżywali fascynujące chwile w możliwie najwyższym standardzie, aby kąpiel parowa wzbogacała ich fizycznie, emocjonalnie i duchowo.

„Kochamy to co robimy, a nasi Klienci powinni to poczuć.” – firma KLAFS

Artykuły powiązane z marką Klafs

Luksusowe pokoje kąpielowe
Domowa sauna S1 Klafs HomeSquare
Jak zaplanować saunę - domowa strefa wellnes
Design-Sauna - Klafs Matteo Thun i Antonio Rodriguez
domowe spa - pomysły i aranżacje
Sauna zewnętrzna TALO