Wirchomski - projektowanie wnętrz i mebliWirchomski - projektowanie wnętrz i mebli

Manufaktura Wirchomski

Do dzisiaj wyróżnia nas fakt, że pomimo zastosowania najnowszych technologii, to ręce doświadczonych fachowców nadają detalom formę nieosiągalną dla innych producentów. W chwili obecnej, firma rodem z otoczonej lasami Krynicy może konkurować z liderami w swojej branży na całym świecie oraz oferować Państwu produkty najwyższej jakości, o indywidualnych wzorach i w korzystnej relacji cenowej.

Tworzenie wnętrza to niezwykła przygoda. Na początku drogi firma Wirchomski odkryła urok natury drewna. Potem były podróże po epokach, stylach, projektowych trendach, salonach najlepszych światowych firm i regularne wizyty na najbardziej renomowanych targach.
Doświadczenia zdobywaliśmy przez wiele lat, tworząc najbardziej prestiżowe rezydencje i apartamenty w Polsce.

Wchodząc do gabinetu marki Wirchomski można poczuć atmosferę stylowego wnętrza, otworzyć szufladę… dotknąć detali wykonanych z pięknie wybarwionego włoskiego orzecha…
Antresola, to z kolei fascynująca podróż po stylach i rodzajach drzwi, to miejsce, w którym można wybrać kolor i rodzaj drewna oraz dobrać okucia.
Kuchnie zaprezentowane przez firmę Wirchomski to odpowiedź na ofertę najbardziej uznanych firm – najlepsze systemy okuć oraz najnowsze rozwiązania estetyczne. Prezentujemy też kuchnię wykonaną z głęboko ryflowanego naturalnego dębu…

” Do dzisiaj wyróżnia nas fakt, że pomimo zastosowania najnowszych technologii, to ręce doświadczonych fachowców nadają detalom formę nieosiągalną dla innych producentów.

W chwili obecnej, firma rodem z otoczonej lasami Krynicy może konkurować z liderami w swojej branży na całym świecie oraz oferować Państwu produkty najwyższej jakości, o indywidualnych wzorach i w korzystnej relacji cenowej.”

Manufaktura Wirchomski

 

 

Artykuły powiązane z Manufakturą Wirchomski

 

Ekskluzwyna manufaktura mebli - meble na zamówienie Wirchomski
Biały przedpokój
Kuchnia i nowoczesna jadalnia w nowoczesnym stylu Nasciturus Design
Nowe propozycje Manufaktury Wirchomski, 2015 r.
nowoczesne meble inspirowane epoką Art Deco Manufaktura Wirchomski
Ekskluzywny gabinet – aranżacja
ZOBACZ REALIZACJE