Projektowanie i aranżacja wnętrz - Mood WorksProjektowanie i aranżacja wnętrz - Mood Works

Mood Works

Przestrzeń, szlachetne materiały, idee – to z tych tworzyw budujemy w Mood Works projekty. Studio architektoniczne (wcześniej pod nazwą Interium Studio) istnieje od 2005 roku i specjalizuje się w projektach wnętrz, które wyróżnia najwyższa jakość, dbałość o każdy szczegół i umiejętność twórczej odpowiedzi na potrzeby Klienta. W każdym z projektów zawarta jest nasza wiedza o tendencjach, punktach styku architektury, designu i mody oraz najlepszych rozwiązaniach materiałowych.

Mood Works jest autorską pracownią, której styl i metodę pracy wyznaczają architektki Dorota Kuć i Karina Snuszka. Obie ukończyły studia na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej, studiowały na Politecnico di Milano i Universita di Perugia, mają wieloletnie doświadczenie w pracy w zagranicznych biurach architektonicznych m.in w San Francisco, Marbelli i Londynie.

W Mood Works projektujemy zarówno wnętrza prywatne, jak i publiczne. Blisko współpracujemy z branżą modową, opracowując przestrzenie butików. Realizujemy również projekty dla deweloperów.

Mood Works mieści się na warszawskim Żoliborzu, w industrialnej przestrzeni przy ulicy Duchnickiej 3. Jest częścią rodziny Mood, obejmującej showroom Mood, który jest salonem flagowym marek Varenna i Poliform w Polsce oraz dystrybutorem Gervasoni, Flexform, Ceccotti Collezioni, Antonio Lupi i innych renomowanych marek, a także Mood Boutique, w którym sprzedawane są produkty Etro Home.

Dorota Kuć

Architektka, absolwetka Wydziału Architektury na Politechnice Poznańskiej. Stypendystka Politecnico di Milano. Pracowała w biurach architektonicznych w San Francisco i Marbelli. Ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz prywatnych oraz publicznych, a także wnętrz wystawowych. Pasjonuje się projektami scenograficznymi, współpracuje z teatrami.

Karina Snuszka

Architektka, absolwetka Wydziału Architektury na Politechnice Poznańskiej. Stypendystka Universita’ di Perugia, gdzie studiowała historię sztuki. Współpracowała z The Prince’s Foundation of the Built Environment (fundacją Księcia Walii zajmująca się rewitalizacją architektury i urbanistyką). Ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz prywatnych oraz publicznych, a także wnętrz wystawowych. Pasjonatka i znawczyni mody.

 

 

Artykuły powiązane z pracownią Mood Works

europejskie wnętrza Vis a Vis Anna Wojczynska - European Property Award 2018
European Property Award
Targi Salone del Mobile 2016
ZOBACZ REALIZACJE