Firma projekotwa Tutitutu

TUTITUTU

Tutitutu to pracownia projektowa, której hasłem wyjściowym stało się porządkowanie otaczającego nas świata.

Nadrzędnym celem jest wydobywanie z przestrzeni ukrytych walorów oraz nadawaniu jej niepowtarzalnego charakteru. O sukcesach studia Tutitutu decyduje przede wszystkim pasja tworzenia, bogate doświadczenie, niezwykła dbałość o detale oraz troska o najwyższą jakość.

Oferta pracowni Tutitutu obejmuje projektowanie przestrzeni mieszkalnych, biurowych oraz publicznych.

Przestrzeń mieszkalna to miejsce, które jest realnym przełożeniem potrzeb oraz marzeń właścicieli. Efekt finalny stanowi rezultat wypływający z wzajemnych inspiracji osoby inwestora i samego projektanta. Pracownia Tutitutu reprezentuje śmiałe podejście do procesu projektowego, odważnie scala nowoczesne tendencje z klasyczną estetyką i odwrotnie- tradycyjny image uszlachetnia współczesnymi elementami. Studio Tutitutu roztacza kompleksową opiekę nad klientem- począwszy od projektu koncepcyjnego, przez nadzór autorski w trakcie budowy, indywidualne projekty mebli, po całkowite wyposażenie mieszkania „pod klucz”.

Przestrzeń biurowa powinna wyróżniać się wyjątkową funkcjonalnością i najwyższym komfortem, sprzyjającym efektywnej pracy. Pracownia Tutitutu dba o to, aby tego rodzaju wnętrza wyrażały istotę filozofii firmy oraz jej indywidualny charakter.

Przestrzeń publiczna wymaga szczególnego podejścia ze strony projektanta. Jako jeden z segmentów najbliższego otoczenia człowieka powinna w pełni harmonizować z jego pozostałymi strefami. Wnętrza autorstwa Tutitutu posiadają wyraźnie sprecyzowany charakter, przyjazny oraz elegancki styl wizualnie korespondujący z sąsiadującą przestrzenią.

ZOBACZ REALIZACJE