facebook view

Wirchomski showroom

Wirchomski showroom to miejsce generujące wyjątkowe doznania wizualne. Imponująca ekspozycja kilkudziesięciu modeli drzwi, unikalnych mebli oraz dekoracji, powstających zgodnie z tradycją sztuki stolarskiej, kreuje niepowtarzalną aurę sprzyjającą swobodnej konwersacji, zachęca do wymiany przemyśleń i opinii. Specyfikę salonu docenili architekci wnętrz, którzy zechcieli podsumować czwartkowe spotkanie.

Wystrój showroomu Wirchomski utrzymany jest w loftowym klimacie. Taka stylistyka wnętrza sprawia, że głównymi „bohaterami” są ekskluzywne meble, drzwi i zabudowy, a odwiedzający przebywa w przyjaznej, niemal domowej atmosferze. Na 300 metrach kwadratowych można zobaczyć m.in. kilkadziesiąt modeli drzwi wewnętrznych, kilka kuchni oraz unikatowe meble, które urzekają precyzją wykonania i pięknem naturalnego drewna. Dla gości, ze szczególną dbałością, został przygotowany klubowy gabinet w stylu angielskim. To właśnie tutaj, w kameralnej atmosferze można porozmawiać z p. Krzysztofem – właścicielem firmy, omówić założenia projektu, czy złożyć zamówienie. Na życzenie – w spotkaniu może uczestniczyć projektant marki Wirchomski, który pomoże w przygotowaniu koncepcji wymarzonego mebla lub gabinetu. Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 -16.00 oraz co drugą sobotę w godz. 8.00 -14.00.

Poszukujesz świeżego designu i innowacyjnych rozwiązań? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Artykuły powiązane z showroomem Wirchomski

Ekskluzwyna manufaktura mebli - meble na zamówienie Wirchomski
Biały przedpokój
Kuchnia i nowoczesna jadalnia w nowoczesnym stylu Nasciturus Design
Nowe propozycje Manufaktury Wirchomski, 2015 r.
nowoczesne meble inspirowane epoką Art Deco Manufaktura Wirchomski
Ekskluzywny gabinet – aranżacja